Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - SENCOR SCD 7305BMR
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
SENCOR SCD 7305BMR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marcos
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.3. 2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 10:12 pm    Předmět: SENCOR SCD 7305BMR Citovat

ahoj,
vím, že pro Vás SENCOR není značka, ale zkuste se mrknout na parametry a řekněte mi jestli je to opravdu uplnej aušus... líbí se mi to hands free, proto bych do něj šel...Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Drirqy
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.1. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

podla mňa ber.. veď v dnešnej dobe ani pri "poriadnej" značke nevieš posúdiť či to bude kvalitné alebo nie... je to natrieskané funkciami..čo sa mne osobne páči.. ale veľa "odborníkov" hovorí že všetko by malo byť osobitne...napr kúpiš si tuner k tomu cd player osobitne equalizer.. zosilnovač.. Very Happy.. ja som taký hluchý že mi je jedno či je to sencor alebo apline.. či magnat,jbl, alebo rockwood.. kým to nechrastí, dáva to bass.. tak prečo nie..

ešte som chcel dodať že nepočúvam hudbu keď stojím na mieste (keby áno tak každú chvíľu nabíjam batériu..Very Happy).. takže vietor, motor.. bude v tej hudbe robiť vždy šum..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Mám SENCOR repráky, DVD i subwofer a bez problémů, Hraje to jako původní SONÁČ, akorát za poloviční náklady. Celé DVD-audio za 10.000,-
_________________
Pumka je vlajková loď mé firmyčky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 7:40 am    Předmět: Citovat

Mas pravdu, Sencor neni zadna znacka. Ale mam ji rad, da se v ni sehnat dost novych veci za cenu, ktera tomu fakt odpovida a ne, ze si za znacku prihodej 50% a pritom je to to same, nebo to ma jeste min funkci nez v Sencoru. Mel jsem Sencor ve Favoritu, mel USB, MP3, AUX, a ja nevim co vsechno jeste a kdyz se mnou nekdo jel, tak vzdycky tvrdil, ze musim mit to radio drazsi nez cele auto (no, nebyli daleko od pravdy Very Happy ), ale to radio pritom bylo v te dobe asi za dva tisice CZK Smile
Je fakt, ze i znackova elektronika nemusi byt kvalitni. Pred nekolika lety jsem koupil radio (normalni, ne autoradio) Sony. Bylo super, ale v te dobe uz umely neznackova radia za tu cenu i MP3 CD, tohle jeste ne, ale bylo to Sony Smile Mel jsem radost. To ze to radio za prvni pulrok bylo dvakrat na oprave, protoze nezvladalo cist CD (ta vec, proc jsem si ho kupoval), to uz byl jen detail... Evil or Very Mad
A jak rekl Drirqy, pokud nemas hudebni sluch, velke naroky na to radio a jde ti predevsim o funkce, tak neni co resit Cool

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 10:44 am    Předmět: Citovat

Pro ty co poslouchaji hlasitou hudbu rozhodne doporucuju sendor (funkce, cena, ..). Pro ty co maji radio jen jako pozadi pri jizde poslouchaji ho vzdy na hodnotu volume "02", pak bych mozna koukal po nejakem kvalitnejsim, protoze obecne sencory maji dost vysokou hladinu sumu. Pri hlasitejsi hudbe to slyset neni. (mel jsem 3 typy radia sencor a vsechny to same).
Mam ho ale v aute taky a jsem s tim maximalne spokojen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
marcos
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.3. 2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 5:42 pm    Předmět: zase rámeček..-:) Citovat

Zdar, díky za vaše názory.. jenom jestě kterej rámeček a iso redukce potřebuju k vymene?



Kód:

http://eshop.autokom-audio.cz/product_info.php?cPath=53_61&products_id=138

http://eshop.autokom-audio.cz/product_info.php?cPath=28_35&products_id=61

a co repráky šli by k tomu tyhle?

http://shop.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=3427
http://www.audioves.cz/Macrom/MACROM-M3C-691_g3067.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
fofr
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 14.6. 2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

sencor jsem mel a mam taky a to z techto duvodu:

1. v aute jizda abych neslysel motor by mne asi nebavila, takze hlasitost staci
2. na to abych si vychutnal hudbu, prece nebudu jezdit autem, takze kvalita staci, pri jizde bych ji stejne nedocenil
3. je na pristroje zaruka, pokud koupis u Elektro Spacil, diky tomu, ze maji akcni ceny na doprodejove zbozi, pokud to nejde opravit, vymeni to za novejsi model, bez toho, abys doplacel rozdil.

no neni to vyhoda?
mam tento novy za 2900.- vcetne navigace, mne uplne staci:
Kód:
http://www.digilidi.cz/recenze-test-autoradio-s-gps-sencor-scd-9104-radio-me-dovede-domu


stejne radeji posloucham motor jak se pri predjizdeni zvedaj tocky, nebo v zatackach popiskavaji gumky Twisted Evil


mod.edit: link mimo forum patri do code! viz pravidla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 12:09 am    Předmět: Citovat

(jano) moj nazor,radsej kupit nizsiu triedu od Alpine alebo Clarion ako najvyssiu triedu Sencor,Sony atd,,,
_________________
..........DLD Acoustics................
..tuning zraz Svidnik 139.7db ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Autohifi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund