Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Zbláznila se mi elektrika
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Zbláznila se mi elektrika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vozel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.9. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Chomutov a Dobřenec

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 2:00 pm    Předmět: Zbláznila se mi elektrika Citovat

zbláznila se mi elektrika v aute.. nikdy nic nebylo.. nemam dálkový ovládání.. ale najednou když otevřu dveře nebo nastartuju tak se mi spustí ten varovnej alarm, varovky, svítí mi ta červená kontrolka vedle hodin ale když nic pak nedělam tak po 5 minutách přestane.. tak můžu jet jen když si sednu do auta nastartuju a 5 min musim čekat než můžu jet.. nevim nikdy problem nebyl.. ted tohle nevite co stim.? hledal jsem ale žádná pojistka na alarm neni.. teda mam nemeckou přiručku a nic v prekladu jsem tam nenašel.. ale ptám se nejdřív vás profíků než pojedu do Forda a dam za to xxxx sumu.. což ted ani nemam.. Sad prosim poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Až to zase začne houkat zkus odemknout zvenčí dveře (klíčkem). Třeba to přestane alespoň na normální odjetí.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vozel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.9. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Chomutov a Dobřenec

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

to já právě otevírám normálně zvenčí.. ale vůbec to nereaguje.. jako kdybych s tim nic nedelal.. central se otevře.. ale nehoukáto.. ale bliká dál.. právě.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 3:32 pm    Předmět: Citovat

ze by ti odesel imobilizer? pak auto nepozna klic a rozhouka se...
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DarthVader
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.2. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Me se stalo pred rokem neco podobneho. Taky jsem si odemkl, a auto najednou zacalo blikat (vsechny blinkry), a slabe houkat alarm (jako by bylo hodne ztlumeny, nebo nedostaval hodne stavy). Odemkl se si sam kufr a nejvetsi gol ale byl, ze mi auto neslo normalne nastartovat, proste jsem otocil klickem a nic. Nastesti jsem stal na kopci, tak jsem to zkusil pustit trochu dolu, zarazeno za 3 a zkousel startovat a zaroven mackat plyn a chytlo. Tak jsem vsechno zase zabouchl, zavrel a zamknul a bylo to OK. Stalo se mi snad 5-krat behem jednoho dne, tak jsem to odvezl do servisu a tam mi zjistili, ze mi umrela baterka, altik a jeste nejaky rele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vozel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.9. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Chomutov a Dobřenec

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:17 pm    Předmět: Citovat

přišel jsem na problem ktery byl přede mnou.. kovový přívěšky na klíčích.. blbost ale je to tak.. v zamku je asi neco magnetickyho nebo ty přívěšky nejak vadily.. když jsem je sundal.. nebo dal co nejdál od zámku tak jsem odemkl.. a nic a pohoda.. tak už je mam ted na karabině.. a karabinu připínám až odemknu.. a zas je to uplně bez problemu Smile

všem diky za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 11:55 pm    Předmět: Citovat

Už jsem chtěl napsat, že tranformeři jsou mezi námi. Very Happy
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund