Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - mazda cx 7
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
mazda cx 7 Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

Hele Turniku ja se taky priklanim k nazoru, ze by jsi to mel jeste HODNE promyslet!!!
Je jasny, ze kazdymu se libi neco jinyho a na necem se treba shodnem, ale je fakt, ze tohle je co se tyce pomeru CENA/VYKON fakt na prd..
Jako milion korun na zemi nenajdes takze koupit nejaky auto za tolik penez vubec neni sranda.. Navic pokud to pak ty prachy jen zere a zere dal.. A jako, ze vsechny tyhle SUV proste o prachach budou..
O prachach samozrejme bude i nejaka audi nebo bmw, ale kdyz koupis neco peknyho kolem pul mega tak budes mit dalsich pul mega na opravy a benzin..
A vzhledem k tomu jak tu ty svoje Pumky vsichni vedem, pochybuju, ze nekdo z nas mel pul mega na rozhazeni.. Neboli upravy nasich mazliku.. Nemusis mit prece funglovku kdyz sam jiste vis jak na ni clovek prodela...
No a jinak si myslim, ze takovyhle kravy auta proste na zadny sportovni jizdy nejsou!
Nerikam, ze to snad nepojede kdyz to ma 100km/h za 8sekund, ale rozhodne je to moc velky a tezky na kraveni do zatacek a to se nebavim o tom, ze ti nejakej mladej prdola pojede byt treba s Pumkou za prdeli a pokavat nenajedes na dalnici tak se ho proste nezbavis.. Jenze rozdil ve vas bude 900tis kc a 10l benzinu!
Tudis urcite budes akorat nastvanej!
Takze jestli si chces jeste uzit par let sportovni jizdy urcite se nezaobirej SUV..!
SUV si kup az ti bude 50let a pujde ti opravdu ciste jen o misto a bezpecnost..
Tot ovsem muj nazor a dal si delej co chces jen bych byl rad kdyby si se nad tim jeste jednou a PORADNE ZAMYSLEL..! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

Tak Mazda CX7 je absolutně nejsportovnější crossower co je na trhu.Nebudeme se bavi o Cajenovi samozřejmě.Přečtěte si o něm nějaké testy.Taky se mi hodně líbí.Fortestr je hromotluk a nikdy se mi tedy moc nelíbil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

Omlouvam se za nepresny nazev SUV samozrejme jsem mel na mysli crossower..
Snad nechces srovnavat jizdni vlastnosti v zatackach tunovyho sportaku oproti nejakymu jeepu..! Nerikam, ze neni ta Mazdicka sportovne vyladena, ale to je jen proto aby tomu nerikali jeep ale crossower.. Jinak oproti kupatkum ktery jsou na blbnuti delany bude mit tezko sanci..
Ale jak uz jsem rikal- kazdy ma jiny nahled na vec, jen jsem chtel pridat svuj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

je to fakt pekne auto Smile aj ja o nej rozmyslam ... no len ta spotreba je troska vyssia ... ale zas k tomu vykonu je adekvatna. A je ich fakt spusta na cestach, tak asi to zle auto nie je. Niekde som dokonca cital, ze priestorovo ju prirovnavaju k discovery3 a to je fakt dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Drago
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.7. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

Mazda vypada slusne, taky mi vysla jako nejlepsi varianta, ale potom jsem objevil Ford Kuga a je rozhodnuto co bude me dalsi auto. Navic to srovnani ve jmene me dostalo Smile.

Ale prijde na radu az doslouzi Puma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund