Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Alarm a el. otevirani kufru se zblaznilo
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Alarm a el. otevirani kufru se zblaznilo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radan16
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 13.9. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:00 pm    Předmět: Alarm a el. otevirani kufru se zblaznilo Citovat

Ahoj,

minuly tyden se mi stal nasledujici problem.

Vyjel jsem s autem na vylet, v poradku zaparkoval. Pak prisel zpet k autu a po otevreni dveri na me z niceho nic zacne houkat alarm. Zavru dvere, pockam az to prestane houkat a blikat (houka cca 20sec a blika cca 5min), pak otevru dvere znovu a zase se to cele opakuje. To stejne se stane i pri otevreni kapoty, kufru ci otoceni klickem do 2. pozice - zapnuti elektriky. Takto mi to dela jiz cca 10dni, z toho jen asi 2-3 jizdy to nedelalo, ale vsechny ostatni - cca 10jizd opet pri otevreni dveri zacne auto houkat a blikat.

Nastartovat jde normalne, jen mi sviti cervena led imobilizeru, radio hraje, auto startuje, vse je v OK.

Rekl bych, ze se to chova, jako kdyby alarm nevedel, zda-li jsem ci nejsem zlodej, proste sepne na vsechny podnety.

Jeste bych rad doplnil, ze cca rok, co jsem vlastnikem tohoto perfektniho auticka, mi elektricke otevirani kufru funguje jen asi ve 20% pripadu, v ostatnich musim otevirat manualne klicem - zrejme nekde spatny kontakt.



Nemate s tim nekdo zkusenost, nebo poradite mi nekdo neco prosim, jak to spravit? Budu rad jak za rady s alarmem, tak za rady s kufrem.


Predem dekuji za jakekoliv odpovedi ci navody.


P.S.: Jak poznam, ze mam v aute nainstalovan DO? (nemam ovladac, jen jeden klic, auto je z Portugalska, takze nevim, zda tam je ci ne)

P.S.2: Nemate nekdo servisni manual, nebo nevite, kde jej sehnat? Jedna se mi o elektronickou verzi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hudson
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Horehledy

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:48 pm    Předmět: re Citovat

..jeee jako mě,ale myslím si že to je v klíči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radan16
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 13.9. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:50 pm    Předmět: Re: re Citovat

Ja mam klasicky klicek, nemam na nem zadna tlacitka na DO, oteviram auto pomoci centralu.

mod.edit: precti si pravidla ohledne quotovani prispevku v thredu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

Ta cervena LED "imobilizeru" ti sviti porad? I kdyz zamknes auto?
Zkousel jsi odpojit baterku? Staci na chvilku. U me to zabralo, i kdyz jsem mel trosku jinej problem, tak LED mi taky jen svitila.

Vetsinou poznas, ze mas DO tak, ze mas nad stredovym zpetnym zrcatkem prijimac na IR (takove vypoukle cerne plexi pred svetlem). Ale taky to tam byt nemusi, nejlepsi by bylo to vyzkouset.

S tim kufrem bych nejdriv zkusil vycistit kontakty co se rozpojuji, kdyz oteviras kufr. Nejlip nejakym sprejem na kontakty. Jinak by to bylo asi v tom tlacitku.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: út září 15, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Cau, mel jsem stejnej problem. A to je v tom, ze jsi to zamknul klicem az do "druhe" polohy, kdy se aktivuje alarm, no a nejspise ti odesly ty pulmesice u zamku ktere deaktivuji alarm pri odemknuti... Takze moje rada: Nejdriv zkus zamknout a odemknout auto u spolujezdce, jestli tam nahodou ten pulmesic neni v poradku...Kdyz to nepomuze, zajed do Fordu a nech si je vymenit...ale bacha at te to neprekvapi, stoji jeden asi 2tis. Nebo jestli tam mas prijimac IR na dalku, tak si kup rovnou jeste jeden klicek a nech si to sparovat a ty pulmesice menit nemusis jako jsem to udelal ja... Surprised Akorat pak jednou rocne vymen preventivne baterku v klicku at se ti to parovani nevynuluje... Wink
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
stargate
Lama
Lama


Registrace: 22.9. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 3:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Toto se mi stalo také. Ve Fordu mi poradili a hned zadarmo udělali-několikrát odemknout a zamknout dveře u řidiče i u spolujezdce, a ručně promačkat kontakty kufru a kapoty. Problém ustal a už se neobjevil. Mechanik řekl,že tato věc se stává,problém byl naštěstí pouze asi v zaoxidovaných kontaktech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund