Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - paraboly
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
paraboly
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:09 pm    Předmět: paraboly Citovat

Ahoj kolegové.Témeř asi všichni jsme řešily problém s nizkou intenzitou svícení předních světlometů.z 99% procent bývá problém ve špatných parabolách které už neodráží světlo protože zmatní a úplně "zajdou".pokud máte čisté a nepoškrábané přední plexi tak je tohle rozumná cesta jak zase vidět.může někdy i slepnout čočka ale to je hodně málo pravděpodobný.vliv na to má samozřejmě i použítá žárovka.někdo to vyřešil xenonem ale podlě mě bude lepší opravit paraboly a když se tam potom dá výbojka tak to bude taky někde jinde.o něco jsem se pokusil a vkládám sem foto opravený praboly.bohužel starý foto už nemám.nechci se ale moc pouštet do podrobností protože nechci aby to někdo použit ke svýmu obohacení a měl z toho pěknej kšeft protože je to problém u většiny pum.zamozřejmě každýmu rád poradim ale podrobnosti když tak do PM.zítra to mám v plánu namonotvat tak poskytnu info o změně.je to spíš jeden z mých dalších inspirativních příspěvků Laughing Smile


DSC00550.JPG
 Komentář:
 Velikost:  78.59 kB
 Zobrazeno:  11924 krát

DSC00550.JPG



_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cyberjak
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.3. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Turnov ( Liberecký Kraj )

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 4:44 pm    Předmět: Citovat

urcite dej vedet jak to dopadlo... mam stejny problem.... ale podle fotek tipuju ze jsi to strikal nejakym jakoby chromem... davej na to bacha tyhle barvy vubec nevydrzej vetsi teplotu a tam u zarovek urco je... ale pokud mas jiny postup tak smekam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

tak stříkaný to opravdu neni.to by mě snad ani nenapadlo Smile
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

pls pm Wink tenhle problem resim už dlouho Crying or Very sad
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

No tak jsem dneska namontoval.Parabola co jsem vyndal ale nebyla až tak zašlá ale rozdíl tam je.Hlavně se mi zdá víc světla no jak to napsat prostě na silnici kolem auta.blbě se to popisuje.nebudu z toho dělat kovbojku napíšu to sem.nejde o žádnej nátřik ale o klasickej chrom.má to alůe malej háček.v normální chromovně mě s tim vždycky vyrazili pač dle jejich slov je problémse dostat do vnitř paraboily a pořádně to vylešit.chromováníse platí za cm čtveřeční tak to vyjde na pár korun.taky to chce před chromováním odstranit starý povrch protože jinak bych ten novej chrom nebyl úplně rovnej což je u paraboly nežádoucí.taky je potřeba původní nýty odstranit a nahradit je šroubkama(třeba z merkura Smile ).taky velký zlepšení bylo použití žárovek Narva range power blue.jenom podotýkám že je potřeba koupit made in Germany.spoustu lidí si stěžovalo na životnost ale mě už sloužej v pumě rok(15000km) a pořád držej).tak a můžete mě zavalit dotazama


DSC00554.JPG
 Komentář:
 Velikost:  75.79 kB
 Zobrazeno:  11738 krát

DSC00554.JPG



DSC00552.JPG
 Komentář:
 Velikost:  58.23 kB
 Zobrazeno:  11739 krát

DSC00552.JPG



_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 8:52 am    Předmět: Re: paraboly Citovat

misakxt napsal:
nechci se ale moc pouštet do podrobností protože nechci aby to někdo použit ke svýmu obohacení a měl z toho pěknej kšeft protože je to problém u většiny pum.zamozřejmě každýmu rád poradim ale podrobnosti když tak do PM


kam to forum spjeje.. Chci se dozvědět co s tim a místo toho se dozvim, ze se to nedozvim pokud nenapíšu PM.. Předpokládam že bych se to ani nedozvěděl protože jezdim k Eltonovi a tomu bych to mohl říct.. Very Happy

nechapu co to tady zavádíš..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

pokud sis nevšim tak to to píšu do sekce ostatní.je to můj příspěvěk a můj nápad tak si myslim že k tomu můžu napsat co uznám za vhodný.ani nevim co ti na to prijde divný a co vůbec kritizuješ.a na konec jenom dodám že jsem to stejně napsal sem jestli sis nevšim.už se mi několikrát stalo že jsem se někde o něčem zmínil a nějakej vyčůránek se toho za pár měsíců chyt a přišel s tim jako se svojí věcí a ještě byl tak drzej že za to inkasoval.tobě by se líbylo kdyby na tobě někdo vydělával(pardon parazitoval)?jestli sis nevšim tak sem píšu protože chci ostatnim pomoc a nikdy nechci nic vydělat ale ani nehodlám podporovat nikoho v jeho kšeftech.vůbec nechápu proč bych ti to neměl napsat a proč do toho taháš Eltona.pro díly si jezdi kam chceš to je tvoje věc.tohle si opravdu netrefil Confused.P.S.považuju se za slušnýho člena fóra protože se snažim vždycky věcně poradit a pomoc a vyvarovávám(né vždy se to povede) se příspěvků o "jednom slově a smajlíků" který nikomu nic neřeknou a zaplácávaj tady fórum.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 11:50 am    Předmět: Citovat

Vzdy se nekdo najde na kritiku Smile nenasel jsem zadnou firmu v okoli co by mi to zrobila tak jsem nasel tohle?
Kód:
http://www.udrzba.cz/good.php?goodId:131|Weicon-chromovy-sprej-400-ml
ma to tepelnou vydrz docela dost 400 C Coz si myslim ze by to mohlo vydrzet .. co myslis ?
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Ještě jedna věc.Spousta lidí tady mnohokrát řešila svoje odpovědi pouze PM tak nevim co se Matěj zrovna diví.Já teď zrovna jednám s pánem co mi tu prabolu udělal jestli by se nechal ukecat na další kousky a jaká by byla cena.je vcelku jedno odkud jsi protože stejně se všechno řeší poštou.já už tady doma mám další dvě připravený na pokusy ale uvidim jak se mi k tomu vyjádří člověk co to chromování dělal.jestli nemáš co dělat tak se koukni do svýho světla v jakym to máš stavu-docela by mě to zajímalo.teď jsem si ještě vzpoměl že mám ve sklepě ještě jedno světlo.zkusim ho rozebrat a hodim sem fotky v jakym stavu je tam ta parabola.člověče kdyby si bydlel kousek ode mě tak to vyzkoušíme a já to nechám svítiti třeba celej mesíc v kuse ale do Havířova daleko Smile
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 12:34 pm    Předmět: Citovat

No ale mam tam xenony takze ta teplota je v pohode ani to nepali no skoro Very Happy takze jak mi to dojde domu tak to vyzkousim a reknu jak jsme dopad , kdyztak budu shanet nove svetla Very Happy
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Taky bych do toho asi šel, protože tady na Bruntálsku máme dopraváky úchyli a já jim musím vždycky blikat světlama, jestli náhodou nemám xenony.
_________________
Pumka je vlajková loď mé firmyčky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 2:27 pm    Předmět: Citovat

MISAK ked budes moct tak mi to skus napisat do PM ja mam aj tak xenony cize neviem ci sa budem do toho pustat,,,len tak pre zaujimavost mi to posli,,,teda ak mozes,,,xenony uz mam zapisane v TP cize nieje problem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

Takze prvni poznatky ,,, objednal jsem si to ve spreji kde vyrobce udava tepelnou odolnost 400C takze rikam proc ne , demontoval jsme svetla rozebrat (To bylo rosku silene ne pro slabe nervy Very Happy) vyndal paraboly a nechal u znameho lakyrnika striknout a hele donesl mi to bylo to uplne uzasne (To byl prvni dojem) fakt perfektne nastrikane zadne stekanec nebo tak sam jsme se vtom videl) takze zpetna montaz (Malem to letelo oknem ) ale nakonec se povedlo ... takze prvni zapnuti xenonu neuveritelne svetlo krasne do stran (Musi se videt) rikam super takze parada po vecernim jezdeni jsem zaparkoval a rano se tesil ze se na to kouknu jelikoz to bylo super , rozsvitim svetla vypadalo to dobre rikam parada za par kacek udelano , vecer dalsi projizdka najednou si rikam ze to sviti neak divne a ze mi sviti jen jedna vybojka , rikam parada nic lepsiho me nemohlo potkat dojizdim k baraku kde nejsou lampy a ouhle druhe svetlo sviti tak jako by tam skoro nebylo (Nasrany) sundavam svetla a sup domu rozeberu no ale malem jsem stim hodil ... do 400C v realite znamena do 40C nastrik totalne KO jak zarovka od blinkru otrepana a koukne vedle do druheho a tam ten bordel se roztavil tak ze mi to popadalo na vybojku kde se to seskvarilo ci co a vybojka se rozletela ...Kdo ma moc rad pumky nectete dale ......

Svetlo jsem hodil cele o zem az se rozletelo na 50 kusu nejmine Very Happy (Svetlo bylo uz uplne KO , rozlepene a zalepene 100x drzelo jen na dobre slovo) takze trictrvte vyplaty jde pryc na nove svetla ale stejne uz to potrebovalo Smile Takze CO Z TOHO PLYNE ? NEDELEJTE TO SPREJEM Smile TO TAM BYLA VYBOJKA NECHCI VIDET CO BY TO UDELALO S OBYC HB3 Smile

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

to negro: uprimnou soustrast tvym svetlum Very Happy
no, ale za vsechny diky, ze jsi to vyzkousel.....
fotka svetla po odhozeni by nebyla? Surprised

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

svetlo po smrti, to by byla good fotka Very Happy
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund