Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - pitomý policajti
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
pitomý policajti
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HeryKCB
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.2. 2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Krucemburk

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:00 am    Předmět: pitomý policajti Citovat

Tak mi někdo ze soboty na neděli asi naboural do pumči mám pěkně promáčklej kufr Sad .Zjistil jsem to dnes ráno.Tak jsem volal policii ty přijely a nechtejí mi to věřit prej že už to tam mám podle nich dýl.Je tam kus odlouplýho laku a pod tím lakem byla trožka rezu a kvůli tomu mi to nevěří a teďka mi ješě vyhrožujou pokutou.Ty policajti jsou už fakt na hlavu pač tohle nemá obdoby někdo mi přez noc rosseká auto a ještě mám za to dostat flastr Sad Confused Hlavně že mám pojištění na vandalství a uplně na ho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:10 am    Předmět: Citovat

Jo to jsou týpci ve stylu "pomáhat a chránit"! Jenže asi nemaj představu a ponětí komu maj pomáhat a koho chránit. Mám pocit že většinou se chrání jenom různý hajzlíci a šmejdi ze kterých by stejně nevytáhli ani vindru. Naopak člověk co se normálně uživí, pěkně cvaká daně, zdravotní a sociální to ods.r. vždycky, protože má z čeho cvakat. Holt si můžem v podobných situacích stěžovat na hlavním nádraží. Evil or Very Mad
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Yettyk
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:25 am    Předmět: ... Citovat

Počkat takový hrubý slova na PČR,se tam hlásím,tak pozor Laughing Laughing Laughing ale ne nic v pohodě,já měl taky zážitky ještě když jsme měl favorita,mě stopli,kontrolujou auto,mimochodem měl jsme tam laďák bez atestu,mračítka,neony,podsícení a podobný hovadinky a v pohodě,jen že mi daj dejchnout a nějak se jim to rozbilo...byl leden zima a že se zavolá druhá hlídka,že doveze přístroj,tak jsme musel čekat venku mimo auto,přijela asi po hodině ta druhá hlídka,chlapci vystoupili a že jsem zfetovanej,že se třesu a tak,nepochopili,že mi je třebas zima,obešli auto a už to jelo to tam nemá bejt to a to mračítka mě odloupli...a 1500 flastr...jak mám Pumču akorát dávám papíry,doklady,dejchnu a jedu dál...musí člověk hold asi trefit,nebo nevím jak to okomentovat,ale pokud tam máš to co píše to pojištění a tak,tak se to přece mjusí dát nějak udělat musej přece poznat že Ti do toho někdo natunil a že se to neodlouplo důsledkem té rzi...jinak mě se ještě stalo,že jsme nechal Pumu zaparkovanou přes ulicu zaparkovanou přes noc,jelikož u paneláku v ulici nebylo místo ráno příjdu nastartuju rachot jak prase,vystoupím a koukám šroubovák ve vejfuku,vyndám a koukám celej bok rejha až na plech...hold nám ty krasotinky naše někteří individa nepřejou,je to smutný Sad Sad Sad ...sry za tak dlouhej příspěvek a že jsme se i vyhnul tématu,jen jsme reagoval tak nějak na vše...a připsal vlastní postřeh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

Tak abych se nepridal Laughing , 1.11.08 jsem si koupil krasnou pumicku a na 8.11.08 jsem mel sjednane foceni s likvidatorem od pojištovny kvuli havarijku. Tak jsem se ten dotyčny den vydal a u nas pred skolou je Albert s parkovistem, tak jsem tam zajizdel z hlavni a uz jsem videl likvidatora, tak jsem si rikal dobry uz to bude pojistene a najednou Felda rach do leve strany cumaku (nastesti mezi svetlo a kolo)... Tak jsem zacal hrabat mobil abych to vyfotil zavolal policajty a propisku abych si napsal jeho SPZ, jenze manik ani nevylez z auta a ujel, tak jsem si rikal, ze aspon ten likvidator ho videl i snad SPZ, tak ten na me, to vam nepojistim ja to nevidel a naschledanou... Twisted Evil Tak jsem vyrazil na PCR jesti neni neco videt na kamerach. ktere tam maji... Laughing No pan policista na me: "Na tech kamerach ani nerozezname typ, barvu a SPZ vybec ne...". No, tak oprava mi zbyla ten na cervenec...

P.S. Od te doby mam Pumu pojistenou na vsechno mozne, sice neplatim malo, ale vyplati se to v nasem state.

_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle uz neresim hodim celolak a do zeme kolem me zapicham trubky 15 cm v prumeru metr dlouhe natocene na vsechny strany a jeste pekne naostrene spice a bude klid ....
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Andy
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:53 am    Předmět: Citovat

jj, takový problém jsem měla nedávno, někdo mi naboural pumici,já neměla viníka a bylo mi řečeno, že policii nemá ani cenu volat...takže to zbylo na mě abych si to popravila sama... lidi jsou debilové,udělají škodu a odjedou a nestojí jim za to, aby alespon dali na sebe kontakt....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:02 am    Předmět: Jejda... Citovat

Confused ...myslím, že tento smajlík vystihuju vše...>>>>> na tento alergen zvaný "Policie" sem alergický jak cip!.(tečka)

--------------------------------------------------

Question Exclamation Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund