Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Horel mi motor
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Horel mi motor Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:16 am    Předmět: Horel mi motor Citovat

Dnes som bol v meste, vraciam sa domov, všetko v pohode, stihol som aj jeden drift dostať Very Happy lebo pršalo trochu, to je ok... Idem cez jednu uličku, zavadzajú smetiari... čakaám, zatial slava prejde popri nich fabia. Potom sa mi uhli, a vidím, fabia sa už vracia. - aha, 20m predomnou zátarasa. Otočil som sa, vraciam sa razantejšie pridaqjúc plyn v jednotke asi po 5 000, nič velmi... a v dvojke som ešte sprudka pridal a hneď aj brzdil na križovatke. Keď v tom mi začal dymieť motor. Myslel som si, že to brzda ako pred tým raz mi horela, lebo bol to taký smrad ako ked horí železo. a to mi dymelo toto:

Neviete prečo? Vody mám menej ako by som mal mať, asi 5 - 10 cm pod min. hodnotou, ale teplotu na prístrojovke ukazovalo normálne... Ešte sa mi to nestalo, a už som jej dal čo to zabrať inokedy...



fp.jpg
 Komentář:
motor
 Velikost:  39.72 kB
 Zobrazeno:  13071 krát

fp.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:34 am    Předmět: ... Citovat

zdarec jednou se mi začalo dýmit od palubky takový bílý kouř....přesně na to jak ukazuješ na fotce mi spadl kus té látky co je pod kapotou mám to tam otrhané vůbec nevím z čeho jestli nějaké myši nebo co??prostě mi tam kus na rozpalený motor spadl a začlo to dýmit taky sem se lekl jako svině ale vše ok takže podle mě ti tam kápl nejaký bordel nebo se ti tam neco spálilo....zrovna na tom místě kde ukazuješ to je strašlivě horký....můžeš si tam dělat i volské oko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Diky, vidíš, to ma nenapadlo. Mne to ale dymylo tak zozadu ako keby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Laucius
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 28.4. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

to je v poho stalos emi to taky..smrad jak kdyz nekdo pali hadry nebo co.... byl to ten tapecirung co na haubne.... vlezla mi tam nejaka havet a udelala si tam pelisek...na ty plose jak ji mas zakrouskovanou jakoby pod ...dokonce sem tam nasel orisky...prsote tamnekdo bydlel...nacupal si ten hadr ..nechla to tam a jak se motor rozehral tak se to zacalo skvarit... myslim ze se ti stalo neco podobnyho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

hele jaktože já na kapotě žádnej tapecírunk nemám? myslel sem že to má jen 1,4 a 1,6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:06 pm    Předmět: .. Citovat

asi si ho tam měl ale předchozí majitel to asi oddělal protože to měl asi taky prokousaný od nějakých veverek .... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já jen upřesnim, že to zakroužkovaný jsou výfukové svody. Jako ostatnim mi tam už taky něco spadlo.

Novej dekl pod haupnu stával u forda něco kolem tisícovky.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sqo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:54 pm    Předmět: zvody Citovat

Aspon dakto povedal ze su tam zvody. Mohlo ti na tom horiet aj nejaky pripravok ktorym sa cisty alebo konzervuje motor. To je moj pripad. Ale take ze natlacena handra a oriesky to uz je na pumu trosku neobvykle, zanedbavanie sa nevyplaca.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaclavS
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.9. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

ono stačí zajéct někam k lesu na chatu, mít zaparkováno přes noc a máš nechtěné nájemníky u motoru hned. Se prodávají různé odpuzující látky, ale ještě jsem nezkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kackaj
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 122
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:26 pm    Předmět: Citovat

jak pises, ze ti chyba kvapalina, mohla ti vyvret, urvat hadicku a vyprsknut presne na to miesto, co si zakruzkoval. Co narobis. Dolej si vodu do, lebo zavaris motor. a potom ti uz horiet nebude nic. Very Happy
_________________
drinking, stinking, never thinking

Neduveryhodna osoba Very HappyVery Happy

Sklerotik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

Já mám pod kapotou návštěvu z lesa téměř každou noc...nejvíce se tam líbí kunám a žádné odpuzující prostředky na ně neplatí Sad prostě se jim v mé Pumě líbí. Dvakrát už překusly hadičku do ostřikovačů , kdoví , co to bude příště. Asi jich začnu krmit něčím dobrým... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
sqo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 2:47 pm    Předmět: Veri Citovat

Ked ti prekusaju brzdove hadicky nebudes sa velmi smiat. Arrow Treba to riesit vcas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Laucius
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 28.4. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

no jako ..je to sice podivny..ale ...co funguje je proste obycejna fusekle...(damska)..takze puncoska Smile ...a do ty nacpat chlupy ze psa...ale asi nejakyho vetsiho...ne nejakyho mikro psa..to se ti ty kuny vysmejou...no a dej to nekam kde to nebude vadit...uvidis...uz neprijdou...odstehujou se i s oriskama Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 3:09 pm    Předmět: Citovat

No mě do smíchu moc není , spíš do pláče , když vidím , jak to tam vypadá... Crying or Very sad koupila jsem jed na krysy , tak jim připravím večeři , ale s těmi chlupy od psa v punčoše to zkusím taky , snad už bude mít Pumík klidné noci Smile a já taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

Se divam ze na obrazku mas zakrouzkovanou lambdu. Zvuk to auto ma normani?? Ze by to treba poustelo tesneni pod svodama??? Neco takoveho sem resil v utery na Polu a dokonce tam me vytrzenej taky steft!!!!! a ten borec tomu Polu dava za usi tak jak ty Smile
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund