Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - VYbijeni baterie
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
VYbijeni baterie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 8:44 pm    Předmět: VYbijeni baterie Citovat

Měl bych technický dotaz ,
Je možné aby puma pojidala 0,42A kdyz je vsechno vyple ? Nemam alarm ani DO , kolik to zere vam ? a kolik je normalni ? diky Smile

********************Vyřešeno*******************************
Vyple auto mělo doběr 420mA v klidovém stavu , bylo to zpusobene radiem co není seriové , nechtěl jsem to připojovat na kliček jelikož mi to vadí ale když to tak není tak to žere strašně moc a ted 9mA Smile Takže super Smile

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Drirqy
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.1. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

radio pustene nastalo, nie na kluc ti vybije plne nabitu baterku.. aj za 2 dni.. Very Happy je to svina.. ale co ti na tom vadi ze tam musi byt kluc? Very Happy ved aj tak ked ho mas vybraty tak v aute nesedis..ja ajtak pocuvam najradsej za jazdy.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:47 am    Předmět: Citovat

Casta chyba pri mereni odberu:
Vsechno vypnout, vylezt z auta, merit odber a pritom stropni svetylko jeste sviti a jeste chvili nejaky ty proudiky zere nez zhasne a nebo jsou dvere otevrene a vyssi odber je tam furt protoze zas to same stropni osvetleni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 11:27 am    Předmět: Citovat

Vypl jsem kompletne vsechno , i osvetleni uplne vsechno jedine co blikalo byl imobilizer ta dioda , a odber byl fakt veliky jelikoz zas nemam uplne dobrou baterku tak za jednu noc se mi to vybilo , jak byla baterka dobra tak to vydrzelo ale zimou to pokleslo a pak to radio bylo uz znat a jak jsem ji vybil tak je tezke to dobit behem jizdy za den .. jakmile jse odpojil to radio tak to hned skocilo s 0,42A na 0,01 cca co je neskutecne moc , stim klickem se to da prezit , ale nechapu proc to ma takovy odber to radio , kdyz ho dam do felicie tak to bere 0,12A , to jsem nechapal Smile Normalne bylo psane ze optimalni hodnota je nekde kolem 0,02-0,03mA max , 0,42A si myslim ze je uplne moc
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

a co je to za radio to je oprvdu nehorazny udaj co na tebe leze pokud teda na tom radiu nejede nejakej demo mod nebo podsvetleni Shocked
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Je to sony xplod ten si nevzpomenu na model fotku mam v profilu , ma to demo a take kravinky , jenomze ja jsme ten odber meril kdyz bylo kompletne vyple ... o to jde ... taky jsme si rikal ze tam bude neco blbe napojene nebo neco narizle a tak , jenomze jakmile jsem odpojil cele rado tak bylo ticho odber to melo 0,00A a tak to zustalo po pul hodiny pak me nebavilo u toho stat , a jak jsem napojil radio na klicek tak 0,00 a semtam to proskocilo na 0,01 , coz je v pohode , radio jede super nevidel bych na nem zavadu , ale taky me to zaskocilo kdyz auto v pohode pak rano jdu do prace a bum nic jeste ze mam v garazi booster jinak bych asi nedojel jenomze furt to nahazovat byla taky docela sranda lidi na me cumeli jak na blb*e Very Happy .. tak jsme to nechal na klicek a koupil novou batreku jelikoz ta moje byla jeste jak jsem ji koupil , mela asi taky dost zazito ... :.-ú


***** Si to zkuste nekdy zmerit , budete mozne nekdy prekvapeni , ale kdyz mate dobrou baterku a jezdite denne tak to nepoznate ale i tak to stoji za to zmerit Smile*************

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund