Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Flexo
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Flexo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 5:41 pm    Předmět: Flexo Citovat

Máte s tím někdo zkušenosti?

Kód:
http://www.riegger.cz/flexo.php?menu=flexo


Objednal jsem si to na pár hadic tak uvidím jakej to bude vo*er.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 6:09 pm    Předmět: Citovat

Čisto stylingová záležitosť.Odstrihneš do požadovaného rozmeru hadice a natiahneš na nu a hotovo.(pred tým ju treba samozrejme zhodiť)

Inak nevyzerá to zle...poteší každá maličkosť Wink

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

zkusenosti je a moc.. v dobe kdy sem nemel auto a ridicak jsem delal tuning svemu PC a vsechny kabely sli prave do flexa.. na hadice to je pohoda a vypada to perfektne.. jenom musis vsechno odpojit.. pres konektor - zvlast pokud je vetsich rozmeru tak se muze stat ze to bude i pekna drbacka.. ale na to prijdes, kazdopadne vysledek za to stat bude si myslim ;) v zime me to ceka..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

to se mi libi... co to stoji, takova sranda?
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

V současný době to půjde jen na ty gumový hadice. Nasunutim Arrow typ "Sleeving". Při d=25mm (1 metr je za 140kč) a d=17mm (1 metr za 70kč). Budu potřebovat tak 4 metry od obou. Takže bych se měl vejít do 1000kč.

Pokud se mi to bude líbit. Tak pak ještě dokupím ty "Wrap" na elektro-kabeláž.

Jinak co jsem na to zatim čet konstrukční připomínky. Tak před samotnym nasunutim to chce použít mejdlo nebo nebo silikonovej olej. Nedoporučuje se použít vazelínu.
Ke stažení použiju buď takový ty plastový stahováky nebo elektrikářskou pásku. Ten prodejce mi radil ať konce ještě radši opálim zapalovačem aby se mi to na těch uříznutých koncích netřepilo.
Pokud by měl někdo nějakou chytrou radu na sundavaní těch gumovejch hadic. Třeba aby mi nevyteklo zbytečně moc provozních kapalin budu jen rád. Jeden kamarád mi radil, že to má něčim zasvorkovat. Tak mu dám pak asi šanci aby se předved, ale zavařovačka to nejspíš jistí.
Ty co to zajímá, tak nějaký návod k tomu sem našel v Tuning magazinu 12/06.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 9:13 pm    Předmět: Citovat

2Johnik: bavili sme se na icq a rikal sem ti ze uz sem si tim prosel v PC, tak tady je ukazka jak to muze vypadat :)

samozrejme je to primo moje prace - flexo i PC :)



hotovy_case.jpg
 Komentář:
 Velikost:  115.27 kB
 Zobrazeno:  12128 krát

hotovy_case.jpg



zdroj_ve_flexu_case_01.jpg
 Komentář:
 Velikost:  104.59 kB
 Zobrazeno:  12128 krát

zdroj_ve_flexu_case_01.jpg



_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 12:56 am    Předmět: Citovat

Jelikož už to mám hotový tak se s vámi můžu podělit o nové zkušenosti. I když všechno šlo jak pomásle, tak je to pěkně špinavá práce. Mám v garáži ještě teď kaluž fridexu a převodovýho oleje ze serva. Pokud to někdo chce dělat tak baňka od serva se dá krásně vyháknout. Moje blbost, že jsem se to snažil odšroubovat Embarassed . 4 metry od obou velikostí byli víc jak přehnané Shocked . Nakonec jsme (s kámošem) nezůstali jen u pumy a stačila ta metráž na 2 auta (druhý auto byl golf) Smile . Reálný čas strávený timto je asi 3-4hod na auto Rolling Eyes . Cena za materiál byla 720kč (použito na obě auta), takže cena na jedno auto je asi +/-400kč, ale vždycky se musí koupit něco navíc. Práci nezapočítávám, protože jsem to dělal svépomocí. Krom těch flexo návleků jsem použil ještě elektrikářskou pásku (neni bezpodmíněčně nutná) a asi ještě 2 kovový stahováky (plastový se vzhledem k teplotám neosvědčily). Kolem baterky jsem ty flexo návleky zkoušel dát taky a moc mi to k tomu nesedělo, proto jsem se rozhod zatim nechat jen husí krky. Počkám si co ještě objevim. Na fotkách to vypadá trochu chudý oproti té levé straně, ale ve skutečnosti to vyznělo líp.

Ta konečná verze co je na fotkách je ještě bez krytu motoru, který spoustu hadic zakryje. Proto jsem se jimy nezabýval.



flexo_001.jpg
 Komentář:
před
 Velikost:  367.43 kB
 Zobrazeno:  12114 krát

flexo_001.jpg



flexo_005.jpg
 Komentář:
při práci
 Velikost:  358.79 kB
 Zobrazeno:  12114 krát

flexo_005.jpg



flexo_008.jpg
 Komentář:
při práci
 Velikost:  385.89 kB
 Zobrazeno:  12114 krát

flexo_008.jpg



flexo_010.jpg
 Komentář:
konečná verze (zatím)
 Velikost:  376.88 kB
 Zobrazeno:  12114 krát

flexo_010.jpg



_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Pekná robota chlapi... Wink
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Johnik napsal:
Kolem baterky jsem ty flexo návleky zkoušel dát taky a moc mi to k tomu nesedělo, proto jsem se rozhod zatim nechat jen husí krky. Počkám si co ještě objevim.


Po čtvrtroce možná vyřešeno, co s těmi černými husími krky kolem baterky. Byl jsem na vejletě v Plzni a přivezl jsem si toto (viz příloha). S těmi černými husími krky půjde dolu i ta červená bužírka z baumaxu, se kterou se hrozně blbě pracovalo v ohybech. (Škoda, měla optimální průměr a byla za rozumnou cenu).

Až bude hotovo nahodím fotky. Normálně bych si to zabalil a nechal jako dárek pod stromeček, ale po Vánocích bych se k tomu zase nedostal až do března. (Budu zavalenej věcma do školy).



hadice_red.jpg
 Komentář:
 Velikost:  44.27 kB
 Zobrazeno:  11822 krát

hadice_red.jpg



86924.jpg
 Komentář:
 Velikost:  92.8 kB
 Zobrazeno:  11822 krát

86924.jpg



_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

Dobojováno Smile .

Jako bonus přidávám fotku motorovýho prostoru u golfa. Tam ještě budem předělávat jednu hadici, ale jinak je komplet.

to Eltone: Až tě uvidim, asi tě budu otravovat. Ztratil jsem jeden inbus z krytu. (Někam zapad a cestou jsem ho asi stejně někde vyklepal). A hlavně se mi rozleželo v hlavě, že bych dal jinou tu kobercovou stěnu. Nespěchám na to.

Omlouvám se za kvalitu fotek.



motor_005a.jpg
 Komentář:
před
 Velikost:  84.58 kB
 Zobrazeno:  11791 krát

motor_005a.jpg



motor_007a.jpg
 Komentář:
při práci
 Velikost:  124.82 kB
 Zobrazeno:  11791 krát

motor_007a.jpg



motor_016.jpg
 Komentář:
zatim konečná verze
 Velikost:  352.2 kB
 Zobrazeno:  11791 krát

motor_016.jpg



motor_002.jpg
 Komentář:
golf
 Velikost:  447.49 kB
 Zobrazeno:  11791 krát

motor_002.jpg



_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 431
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

krásná práce Super
_________________
Puma 1,7 VCT... Tuning Forever!
Puma 1,6... wife´s tuning car
Puma 1,7 vct .. next daily car
Mondeo 2.0i mk4... family car
Mondeo 1,8i mk3... ex family car
Fiesta IV 1,3...ex daily car
Alfa Romeo 145 1,4 boxer...ex amateur race car
Fiesta III...ex amateur race car
Focus 1,8 TDCI...ex family car
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund