Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Panebože to je debil!!!!
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Panebože to je debil!!!! Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Nechci nikomu sahat do svvědomí ale pokud chce někdo dělat soudy tak by nejdřív o tématu měl něco vědět....... (mám namysli původ motoru 1,7)
_________________
Dámské oblečení
http://www.filimoda.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Motor "nevychazi" z Yamahy, ale Yamaha se snad podilela na tvorbe. Jasny, znamena to neco jineho, ale je to pouze slovickareni.

Jinak i ja si myslim ze ve spouste veci ma pravdu:
brzdy, unik oleje, "slabost" motoru 1,4 a 1,6, vychazi z fiesty, ve sve dobe opravdu nebyla moc prodavana (750tis je opravdu hodne vzhledem k zamereni pro mlade lidi), vetsina vozu je ze zahranici a bourana, brzdy jsou slabe a opravdu se krouti, pumicky hodne reznou, design je na super urovni, hlavne 1,7 je svizna a to je i zmineno.

Nema pravdu v:
ABS zase tak casto neodchazi, motor "nevychazi" z yamahy, sportovni je jen vzhledem (ale treba myslel 1,4) a urcite jeste v necem - nechci to poslouchat cele od zacatku.

Kazdopadne co by melo byt zmineno, je ze puma je hlavne srdcova zalezitost. Majitele mezi sebou prateli a tvori komunitu, coz je dano i nerozsirenosti vozu. Puma neni vysloveny trhac asfaltu, ale se svym majitelem se brzy szije, diky skvele citelnosti. Takove veci ale zjisti pouze majitel vozu a ne jen clovek co se s ni parkrat projel kolem autobazaru.

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Nic.Nebude napsal:
ve sve dobe opravdu nebyla moc prodavana (750tis je opravdu hodne vzhledem k zamereni pro mlade lidi)


Chcel by som len podotknúť,že Puma nikdy nebola a nikdy nebude "masová" záležitosť.
Práve pre to je to tak trochu exotické vozidlo.Naozaj vyzera super a na tu dobu to bolo naozaj niečo extra.

Ja by som nemenil.Puma je skvelá...

sorry za OT

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Nemuzu nez souhlasit... A to s obema.
1, Neco pravdy na te roportazi samozrejme JE, ale ze by to zrovna bylo na ODBORNE urovni se mi teda nezda. Navic, na tech svych stranka s recenzi si tu reportaz tak trochu sami stornuji Very Happy
2, Puma ma opravdu velkou cast sveho kouzla prave v tom, ze jich je "jen" tak "malo"... Je to exotika, kterou nema kde kdo, je nadherna a spousta lidi jen zira, kdyz ji vidi a rika, co ze to je, ze to vubec nezna... a to je prave kouzlo.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Tak to budte vsichni v klidu! Dnes jsem se jel mrknout na vrakac kterej mel byt primo pro Fordy. (v Petrovicich)
Pred arealem stal Fiat Cupe a tak jsem ho omrkaval a v tom prisel majitel! Super auto za super prachy... zacal blabolit klasicke vety smelaku!
Byl to 2litr z 95 roku za 85tis.
A pokracoval " No Fiat je lepsi nez Ford to je jasny, kdybych te v tom svez tak poznas co to je za mazec oproti te holcici kare co mas ty. Navic kdyz na ten 2 litr budu splapat tak mi bude zrat tech 9,5l ale ta Puma aspon 12l. Smile) No bacha na motory ty jsou HODNE poruchovy. -To je jako Tigra, ze?
Mi rekl a tim me uplne donasral! Rikam mu to asi nebude moc sperk pod kapotou kdyz to nema ani skrabanec a stoji to tak malo. ON:"No ta Puma stoji take tak ne? Na to jsem mu rekl, ze Puma v PARADNIM stavu stoji MINIMALNE 100tacu a spis by to chtelo za 150. To uz bude luxus! A on zase: " to je nejaky nesmysl ne kdyz jsem je dotahoval uz pred 3 roky za 60.... No bylo mi z nej cim dal tim hur a v tom jsem se jeste zeptal! : A kolik budete chtit za ten 14" plechac na Pumicku? a on rika 700 jeden Very Happy
Tak jsem se sebral a musel jsem se jet uklidnit a take se s tim nekde podelit!
Cool
Tak posudte sami. Jen me mrzi, ze kdyz prijede mladej kluk co zrovna neni v monterkach automechanik tak ho hned chtej smelit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

Typický kravaťák , tak co chcete Shocked dělá, že tomu rozumí, zatímco ví velké h****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund