Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Pro dobrotu opět na žebrotu
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Pro dobrotu opět na žebrotu Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 433
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Ten týpek = hnusák
To křídlo = hnus
To jednání z týpkovi strany = hnus největší

Lidi jsou různí, ale co je moc, to je příliš. Prostě hajz...ové se najdou všude, bohužel Evil or Very Mad

_________________
Puma 1,7 VCT... Tuning Forever!
Puma 1,6... wife´s tuning car
Puma 1,7 vct .. next daily car
Mondeo 2.0i mk4... family car
Mondeo 1,8i mk3... ex family car
Fiesta IV 1,3...ex daily car
Alfa Romeo 145 1,4 boxer...ex amateur race car
Fiesta III...ex amateur race car
Focus 1,8 TDCI...ex family car
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 11:28 pm    Předmět: Citovat

Klubové karty by to vyřešili. Ten kdo by ji neměl, neměl by slevu u Eltona :c) Ovšem za vyřízení karty by se museli dát nějaké údaje Very Happy
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 12:49 am    Předmět: Citovat

No, spíše by věděl, komu věřit, případně kam jít mu rozbít hubu Very Happy
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:03 am    Předmět: Citovat

redgoblin napsal:
Klubové karty by to vyřešili. Ten kdo by ji neměl, neměl by slevu u Eltona :c) Ovšem za vyřízení karty by se museli dát nějaké údaje Very Happy

já myslim, že lidé kteří u něho něco nakoupili a nebyl s nimi žádný problém tak žádné přiblblé karty nepotřebují. spoustu z nás zná elton osobně a těm velmi rád pomůže. nedavno mi zařizoval kup sportovních pásů ( brzy bude i článek. eltone prosimtě pošli mi ty fotky na mail díky ). nejdříve mi doporučil firmu a pak na svoje jméno objednal a vyjednal pro mě docela výraznou cenu ( nic za to nechtěl - takže se musim opakovat znovu děkuji ).

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:10 am    Předmět: Citovat

Chápu, já jen pro ty nový, ale v celku mě to je to jedno. Jen nápad.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:25 am    Předmět: Citovat

on to úplně blbej nápad třebas neni jen to tomu dotyčnýmu vychcálkovi asi sotva zabráního tady někoho ochcat ( tady ti vychcánci nevojebá.ají jen eltona. ten je jen nejvíc vidět ).

pro takové lidi jako jsem já, co všechno zapomínají, lístečky a kartičky nejsou řešení. a přesto, že by mi ji určitě někdo rád dal, tak bych ji sebou při případném kupu určo neměl a tudíž bych byl za případného problémového kupce?

další trhlina nápadu. členové, když jsou nový tak je asi sotva někdo zná a tudíž za co by měli dostat tu kartičku (výhody) hm? podle nicku? Very Happy , pohlaví? Very Happy . teď vážně jedině osobní kontakt.

redgobline až tu budeš dýl tak pochopíš, že některé lidi máš ignorovat a jinym klidně můžeš vyjít vztříc ( bohatě se ti to vrátí ).

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:30 am    Předmět: Citovat

Hle jak říkám, mě je to fuk. :c)
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:47 am    Předmět: Citovat

no tak to teda jenom cumim jsem si vubec nevsiml tohohle topicu a opravdu se nestacim divit co je tu mezi nama Shocked Shocked Shocked Shocked tu macany jsi si jisty ze jeste jezdi????? pokud ne a vys kdo to je jdi mu podekovat za Eltona Opravdu nechapu tohle chovani kort kdyz vim z vlastni skusenosti ze Elton tu kazdemu vyjde vstrict Jinak se ti Eltone vubec nedivim ze uz nebudes nikomu vychyzet vstric protoze na to posledni dobou jen doplacis a bohuzel pro nas na to doplacime i my Evil or Very Mad

Ps:snesu hodne ale takovy c*raky a desivy kridla jsou i na me moc

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund