Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - 2.Ford Puma Czech sraz: v rámci TUNING AUTOSHOW SLUŠOVICE
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
2.Ford Puma Czech sraz: v rámci TUNING AUTOSHOW SLUŠOVICE Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 11:37 pm    Předmět: Citovat

takze panove ja mam jasno... pumicka bude pres vikend jeste v servisu.. mam konecne novej motor tak se tam bude davat..

je mi strasne lito ze nepojedu.. ale na druhou stranu sem stastnej ze po trech nedelich tak behem pristiho tydne budu konecne jezdit Wink

tak si to tam pekne uzijte a doufam ze behem srpna se neco podnikne !!!

(co treba macocha a moravskej kras) - jen jako navrh Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 12:17 am    Předmět: a je to tady Citovat

Takze lidi, pre mna to je tady....
pumicka je vylestena, motor po mensej-mojej "generalke" ...
ja uz dnes vyrazam do slusovic, ak
sa tam niekto ocitne tiez v piatok, tak nech si ma vyhlada- myslim, ze az tak podobna pumicka by tam ina nemala byt Very Happy .

dakujem Madovi a Frostikovy za kontakty.
tesim sa na vas


ciao a prijemnu cestu, ...pokial mozno bez pokut(som rad,ze nezijem
u vas v CZ. ja by som sa zastrelil, keby bol u nas taky zakon ako u vas)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 10:25 am    Předmět: Citovat

Již zítra v 10.00 sraz v obci Veselá na hlavní silnici, poté hromadný přesun do Slušovic na tuning sraz. Kdo přijede později, nechť si nás najde někde uvnitř Smile
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 11:31 am    Předmět: Moje hodnocení Citovat

První sraz byl lepší. Příště rozhodně uděláme něco samostatně mimo tuningový sraz, kde se více můžeme pobavit nad našimi vozy a úpravami.

V obci Veselá jsme se srazili u hospody v deset hodin dopoledne a vyčkávali ještě asi 30 minut na opozdilce. Poté jsme se společně vydali směr Slušovice Tuning show, kde panoval velký chaoz v organizaci a tak jsme po vjezdu do areálu nevědomky čekali na sprinty místo na parking. Těsně před startem jsme udělali hromadnou otočku a kvůli nedostatku parkovacích míst v "srdci" srazu jsme stáli uplně z druhé strany dostihové dráhy.

JX zde rozbalil svůj "stánek" se suvenýry a každý si vybral přívěšek s logem klubu. Ještě jednou ti za něj patří velké díky !

Po krátké hudební ukázce jsme se vydali každý po své ose okukovat "tuning" (50% tuzing, 30% sériovka, 10% styling, 10% tuning). Osobně mě zaujal Pepa Sršeň se svým uměním na stroji Yamaha a pak ještě pár pěkně upravených autí (leštěnky, které jsou vystavovány na obdiv mě zrovna nějak netáhnou, protože k běžnému vuyžítí tato auta opravdu nejsou - některé je nutno dokonce přivést na podvalníku..)

Bohužel kvůli úmornému vedru jsem jel poměrně brzy domů a nestihnul jsem foto s ostatními členy, za což se nyní ještě jednou omlouvám.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 12:02 pm    Předmět: Citovat

Tak zhodnocení 2.Puma srazu: Moc se nás tam nesešlo
Tuning Slušovice: Byla to bída, zaujal mě jenöm černej trabik s motorem z "fáva" a poháněnou zadní napravou ( Frostiku doufám, že my pošleš foto ).

Cesta na sraz byla příšerná ( jak může někdo tvrdit, že D1 je dálnice ) a navíc jsem měl pocit, že nikdy neskončí. Potom co jsem se ztratil a našel v Brně ( díky za značení pánové cestáři už jsem si pomohl sám ) jsem přijel cca o půl hoďky pozdějc, všem čekatelům se omlouvám dřív to nešlo, na mě čekalo příjemné přivítání.

Jak už jsem napsla výše Slušovický tuzing sraz mě nezaujal, už jsem asi zmlsanej těmi všemi srazi kde vidím ty samá auta. Navíc my vadilo, že jsem stál "v prd.." a né někde poblíž dění ( nevíte někdo byl to ještě areál a nebo jsem zaplatil pouze za průjezd kde mě jeden "dacan" málem poupravil předek ( kam s to čuměl ty v.. ) ).

Po odjezdu z areálu se naše banda přesunula k zpět do Veselé kde jsme vydřželi ješte poměrně dlouho. Tam už to stálo za to a konečně jsem přestal litovat tý cesty tam.

Cesta z pátky byla o něco málo "ryclejší" u Vel. Meziříčí jsem potkal kámoše na motorce a předpisová jízda nám moc dlouho nevydržela.

Pro porovnání časů: cesta tam s blouděním cca 4,5hod cesta s zpátky cca 3,5hod. Ještě že nás nikdo nechyt.
Spotřeba: na 500km nádrž ( cca 35l tak to dělá ňákých 7l/100km ).

Ještě bych chtěl dodat koho jsem nutil tyhle blábloly co tady píšu číst ať se na mě nezlobí, neďelal jsem to schválně, jen jsem si nemohl pomoct. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Michal
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 12:24 pm    Předmět: Citovat

Ciao kolegove, budou nejaky fotky ? Bohuzel mi to nevyslo, ale priste se pokusim pridat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 3:11 pm    Předmět: Re: Moje hodnocení Citovat

to MAd : není se za co omlouvat Smile , vedro bylo naprosto nesnesitelné, což je i poučení pro konání další srazu - radši už ne v létě ... kolik tě vlastně stálo vstupné ... 500,- Kč (4x100,- + 100,- za auto) Confused

to Johnik : na to, že jsi to měl z nás vlastně nejdál, je tvůj komentář až podezřele slušnej ... ty jsi se z toho drncání na tankodromu D1 ještě nevzpamatoval, že jo ? Very Happy Very Happy

- tomu bordelu s naprosto mentální organizací bych "Tuning Show" radši ani neříkal Twisted Evil ... nemá cenu to dál rozvádět ... co mě fakt dostalo, byl u jednoho stánku prodej nějakých skákacích zajíčků - skoro jsem si myslel, že mám úpal a vidiny Very Happy Confused
- důkazem toho, jaké bylo nesnesitelné vedro, bylo i to, že se ze silnice u odbočky na Veselou "vypařili" fízlové ... a já jsem jim tak moc chtěl předvést, jakej zvuk mám naše Pumička Very Happy Very Happy
- ještě, že jsem se vrátili zpátky do Veselé a mohli si v klidu (a hlavně ve stínu Smile ) popovídat ... jídelní lístek byl poněkud "pestrý" : utopenci, naloženej hermelín, zmrzlina a brambůrky Very Happy
- cesta zpátky do Vyškova již proběhla bez bloudění, za což patří dodatečný dík JX+brother, se kterými jsme cestu na sraz i zpět absolovovali společně (resp. v závěsu Smile ); na dálnici obě naše posádky vytočil Very Happy drzý řidič Fiatu, který nepochopil, že má držet "ústa", krok a zákryt a nejprve předjel mě, a poté se o totéž pokusil i u JX, který se ovšem nedal a okamžitě prudce zrychlil, aby to Fiat neměl tak jednoduché; to byl signál pro naší posádku a ve vteřině měl (již trochu vystrašený řidič) za zadkem náš "závodní speciál" Smile ... Fiat pochopil, kde je v tu chvíli na dálnici pánem a přestal provokovat (kdo je ale skutečným pánem na dálnici, nám o cca 10. min. později ukázalo BMW Smile ) ... zbývající část cesty do Vyškova již uběhla svižně, a 2. sraz PumaClubu jsme společně s JX+brother zakončili kratičkým pokecem u nádraží ...

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 5:02 pm    Předmět: Citovat

To Frostik: 400,- Kč ; řekl jsem tři dospělí a jedno dítě Smile
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 12:44 pm    Předmět: Citovat

to MAd : předpokládám, že to "dítě" není tvoje ? Very Happy Very Happy Very Happy

to Lex_Luthor : hlavně, ať se rychle uzdravíš Smile ; ležet v tomhle
vedru v nemocnici, to musí bejt opravdu zážitek ...

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 1:09 pm    Předmět: Citovat

To Frostik: To fakt není Very Happy
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
JX
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 6.2. 2006
Příspěvky: 113
Bydliště: okres Vyškov

PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 2:53 pm    Předmět: Citovat

Pocity z vikendu mam uplne stejny jako ostatni spolubojovnici z klubu... Co napsali sdilim s nimi Super Ani vsech privesku jsem se nezbavil Very Happy

Priste se nas snad sjede vic Wink

A jak pise Frostik, cestou zpet nam udelal nejvetsi radost drzy ridic Fiatu Very Happy hlavne jeho bezmoc, nas predjet Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2006 10:11 am    Předmět: Re: sraz Citovat

Lukas napsal:
No tak co tady čtu tak sraz nic moc, alespoň že vám vyšlo
počasí Smile Kolik se vás teda sešlo???


to nemyslíš vážně Shocked ... to že sraz "nebyl nic moc", je zřejmě proto, že skoro nikdo (vč. tebe) nedorazil Surprised ; a že by nám "vyšlo počasí", to jsem si nějak nevšim; bylo naprosto nesnesitelný vedro

aut se sešlo ve Veselý 7 (teda snad Smile ) + 2 Pumy jsme objevili ve Slušovicích

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2006 1:56 pm    Předmět: Citovat

to Lucas :

- samozřejmě, že máš pravdu v tom, že jezdit s spojkou v tomhle
stavu takovou dálku je naprostá hovadina Smile

- mě se nelíbilo to hodnocení "nic moc", protože počty jsou jednoduchý :
od prvního 1. srazu se počet členů téměř ztrojnásobil (aktuálně 134
Shocked !), ale na 2. sraz dorazilo o cca 1/3 aut míň (9), než na 1. sraz Sad ;
- pro mě z toho vyplývá, že při tomhle negativním ohodnocení, bude asi
eventuální organizace 3. srazu na podzim dost problematická a jsem
zvědavej, jestli bude mít vůbec někdo zájem vymejšlet kde se sejít, aby
nikdo neremcal, že to má daleko apod. Evil or Very Mad, a hlavně tam přijet, když
teď při 2. srazu se cca 1/3 lidí pár dnů před srazem odhlásila ... Sad
(přesto, že se mi 2. sraz líbil, tak naprosto otevřeně píšu, že za týhle
situace zájem o vymejšlení a podílení se na organizaci 3. srazu nemám Sad )

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2006 12:56 pm    Předmět: Citovat

to Hellis : Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

měl jsi jí říct, že jsi šeroslepej, a že když se jí to nelíbí, tak že příště necháš
řídit svýho slepeckýho psa, kterej nejezdí tak rychle, protože blbě došáhne
na pedály ... možná, že by se jí obličej ještě
trochu "dobarvil" Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund