Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - přední nárazník
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
přední nárazník
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slecnapumicka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 19.9. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:46 am    Předmět: přední nárazník Citovat

Ahojky, uz jsem z toho fakt nestasna, protoze shanim nejaky pekny predni naraznik na pumu, co jsem koukala na netu tak nic moc, samy takovy hranaty a ja bych chtela neco kulateho. Nemate nekdo nebo nevite kam bych se mela jeste obratit? Elton mel jeden krasnej pred vanocema, z neho jsem byla fakt nadsena, ale byl uz zamluveny a je pryc :(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

skus dat do goodlu puma tuning, najdi si nejaky co sa ti paci a urcite ti tu niekto poradi kde ho zozenies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
majacik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.6. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Banovce nad Bebravou

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

najkrajsi je origo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

Cool POKUT máš nějakou představu,jukni sem a nech udělat Surprised
Kód:
http://moto.allegro.pl/8707_spoilery.html?id=8707&order=t&view=gtext&p=0

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
slecnapumicka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 19.9. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

jo tak predstavu mam uplne presnou, ted jsem si nasla jeden, kterej by se mi fakt libil. diky za stranky, hnedka se tam podivam.
edit: to je super, polsky stranky a ja tomu prd rozumim, tak to se asi moc nepodivam a nic nezjistim

mod.edit: slouceny prispevky, precti si pravidla o tlacitku EDIT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

Nechej si ho vyrobit. Jako základ použij starý co máš na pumě, nebo kup už tuningovej, který má podobný rádiusy a rozměry (opel tigra, peugeot 206, citroen saxo) a nechej předělat k obrazu svýmu. Stejně se musí každej nárazník dopasovat přímo na auto, protože nárazníky kolem 5000,- jsou sklolamináty a kloudně neseděj. Potom už je jedno jestli něco odřízneš, nebo přikytuješ, ale budeš to mít podle svýho gusta a budeš ho mít jenom ty !!! Já kdybych viděl stejnej nárazník na jiný pumě, tak bych ho dal určitě pryč.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

...moj nazor,,,kola a lak delaj auto,,(sice aj pekny bodykit nie je na zahodenie) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Roman9
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Slovensko BA

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

july ma pravdu ak sa trafia pekne kola na auto tak to stoji zato minule som nasiel jednu dobru stranku na alu disky
Kód:
www.wheels4you.sk
maju dobry vyber diskov a celkom aj prijatelne ceny

mod.edit: link mimo forum patri do code
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
slecnapumicka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 19.9. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

ja mozne ze pekne kola delaji auto, ale me kola nestaci a prave proto se ptam tady u zkusenych po prednim narazniku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

To Anubis : Jen tě trošku upřesním ten nárazník může být z čehokoli když je laminátový já ho měl předělaný z III golfa a všichni víte že golf je hranatej ale základ o který mi šlo byl spodek a ten byl kulatý a k Pumě seděl. Já ten nárazník dělal z 16 dílů co jsem rozřezal ten vršek a dopasovával na originál nárazík. A pak se stím nárazníkem dá dělat cokoliv z Golfa měl ty nohy k sobě a já je chtěl od sebe tak jsem ty nohy prohazoval mezi sebou. Celej jsem ho potom slaminoval a vypěnil montážní pěnou.
To Slecnapumicka : Tebe zklamu nedá se nikde koupit protože jsem ho dělal sám tak je i jediný na světě a jak napsal Anubis nechtěl by nic co má někdo jiný byl jsem toho názoru taky. Dlouhou dobu jsem scháněl nějaký ze kterého bych ho udělal až jsem nakonec sehnal (viz popis výš) Představu jak má vypadat jsem měl ale jen sehnat aspoň trochu něco podobnýho. A tady v čechách jsem ani ten nárazník nikde neviděl na toho Golfa tak jsem ho objednával z PL. A doufám že ti nevadí že jsem ti nenapsal PM ale vyjádřil jsem to tady.

_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

skus kuknut
Kód:
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.fxr-corp.be/PICKIT/KIT%2520ED%2520MTS/Ford%2520PUMA%2520TUNING%2520A1.jpg&imgrefurl=http://www.fxr-corp.be/KIT/Ford/puma/kit.htm&h=300&w=400&sz=40&hl=sk&start=104&um=1&tbnid=6JWkJw5FYzEgxM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dpuma%2Btuning%26start%3D84%26ndsp%3D21%26um%3D1%26hl%3Dsk%26sa%3DN


mod.edit: pouzivej CODE pro link mimo forum - viz pravidla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund