Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - MYČKA
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
MYČKA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veronika Eva
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Česká Lípa (Stvolínky)

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 7:30 am    Předmět: MYČKA Citovat

Zdravím, určitě máme zkušenosti s myčkami u určitých benzínek. Já jsem dlouho jezdila ke KM Proně, zdálo se mi, že je nejlepší a má i nejlepší ceny. Chlapík auto předmyl, ještě než jsem vjela dovnitř. Kartáče uvnitř byly takový ty klasický, jak na koště Surprised . Včera jsem ale vyzkoušela myčku u Shelky, sice ceny vyšší, ale ty kartáče uvnitř byly gumové. Myslíte, že ty gumové jsou lepší, nepoškrábou lak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 8:46 am    Předmět: Citovat

s Pumou jsem byl v mycce jednou a dost mě to odradilo, spis když to nemůžu umejt sám tak jedu na ruční mytí. Se služebákem jezdim k myčce OMV protože maj napsáno kdy měnili kartáče (ale netušim jestli je to napsaný na všech OMV)..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

Ja chodím umývať do umývarky ale nie na benzínke lebo o tie sa až tak nezvyknú starať. Už po predumytí vapkou je auto čisté. Chlapík sa snaží. Neviem aké sú tie kefy ale škrabance nepribúdajú. Aké ceny sú u vás? Tu umytie a sušenie 135,- Sk. V cene aj predumytie vapkou.

Akonáhle sa oteplí tak umývam výsadne len ručne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Veronika Eva
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Česká Lípa (Stvolínky)

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Takové to základní mytí bez vosku někde 75 a někde 99. Záleží co je to za firmu. Já na ruční mytí nemám moc čas, takže vždycky projedu tou myčkou a jednou za čas to vezmu i s voskem a mám na dlouhou dobu pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 12:54 pm    Předmět: mycka Citovat

Ja mel jednou poukazku na umyti zdarma na Benzine a bylo to priserny. Temer mi ta mycka ulomila zrcatko. Bylo uplne az moc pritlacena na aute a myslel jsem ze je zlomene, az pak jsem zjistil ze jenom to ohla jak to tam dovoli ty pruziny. Ale Benzina nikdy vice. Jinak chodim docela casto na Shell. Jednou z karty podruhe za penizky, kdy jak. A jeste to obcas umyju rucne jen tlakem vody na Jet nebo jak se jmenuje. Kdyz vim ze to moc nevydrzi protoze neni hezky, tak to umyju za 20 - 30 Kc rucne. Jinak na Shel je to kolem 150 Kc ale spokojenost maximalni.
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 5:07 pm    Předmět: Citovat

ja mam umyvaciu linku v robote, za 20 sk, ale je to tak na chlp. Vzdy umyje dobre ale raz mi utrhla zrkadielko...nastastie iba vysadila z uchytu a natiahla pruzinu...takze v podstate bez skody...ale tiez ked sa otepli, tak zvyknem rucne...to si clovek umyje aj prahy a ramy dveri...je to potom taky lepsi pocit. V tejto zime sa mi na pumpe nechce saskovat s handrou a hladkat tam auto ako uchyl...ale pri garazi uchylny som Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Podobne ako ostatny,v zime umyvarka v lete rucne ,inac pohoda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

Me mycka na Shellce odrbala zrcatko, zlomila vevnitr takovej hentenonen umelej bezmek, ale nastesti se to dalo nasadit a zatim to drzi ... pak jsem zacal jezdit na OMV a zmena jasna proc tam se mi to nestalo, kartace kdyz jedou zpatky taxe tocej na druhou stranu ... Surprised
ale jde jen o rychly myti kdyz je to zasraty ...

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

ja podobne: ked je zima alebo sa ponahlam tak mycka u OMV...
ale ked je vonku krasne a mam kopu casu tak sa na pumicke lesti kazdy centimeter po centimetri mojimi rukami Laughing (nemam rad ked mi cudzie ruky sahaju na pumu...)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 11:16 am    Předmět: Citovat

Ja to vzdycky myl u baraku ruco, moje puma nikdy v mycce nebyla a ted kdyz jsem byl nachcipanej, tak jsem mel nutkani zajet na Melniku na shellku do mycky, ale nakonec jsem na to nemel srdce a hodil jsem to do rucni umyvarky...Trvalo to presne 20min a chtel za to 180,- No ale aspon to neprolezlo myckou...Tata ma na novym bawu z mycky v urcitym uhlu na slunicku uz ted videt takovy jako vydreny kolecka a to je to rok a pul stary a jezdi jen do shellky... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

mno ja prevazne meju rucnim mytim nekde u benzinky.. silu na to umyvat auto s kyblem v ruce u baraku fakt nemam.. to uz vetsinou takhle jenom lestim auti... a obcas ta mycka kdyz mi je nekde sympaticka.. kazdopadne na leto nejspis bude novej lak a pak uz to myckou neprojede.. zustanu u rucniho myti na benzinkach... ;)

jinak mycky kde sem projel tak vetsinou omw v Pardubicich a rucni myti bud taky tam nebo v Brne na Avia benzince nebo jak se to tam menuje.. nevim presne ale je to tam prima :)

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 434
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

Já do myčky jezdím tak dvakrát, třikrát do roka. Hlavně před a po zimě kvůli vosku a aby se pak smyla ta sůl. Jinak většinou ručně u baráku. Lítám s kyblíkem kolem pumí a sousedi naproti mají haló. Ale mě to neva, protože mě stejně nejvíc těší, když se pak puma leskne jako nová. A to pak mám haló pro změnu já, když vidím, jak ti sousedi za oknama rudnou závistí Very Happy Very Happy

Ještě takovej dotaz, co používáte za prostředky, když si auto myjete sami?? Já houbu, vodu(to je jasný Smile ) a mr. proper nebo něco podobnýho.

_________________
Puma 1,7 VCT... Tuning Forever!
Puma 1,6... wife´s tuning car
Puma 1,7 vct .. next daily car
Mondeo 2.0i mk4... family car
Mondeo 1,8i mk3... ex family car
Fiesta IV 1,3...ex daily car
Alfa Romeo 145 1,4 boxer...ex amateur race car
Fiesta III...ex amateur race car
Focus 1,8 TDCI...ex family car
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

okrem teda tej houby a vody a akehokolvek samponu...
mne najviac zajezi na vosku... na ten od Turtle Wax nedam dopustit (nechcem robit reklamu Very Happy )
stym sa vzdy vyblaznim a potom auto vypada ako keby prave vyliezlo z predajne Smile

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 5:44 pm    Předmět: mycka Citovat

Ja chodim stale umyvat na SHELL v Michalovciach staraju sa tam o to dobre a umyva to setrne. Raz som umyval v Hranicich na Moravě ked som bol na svatbe brachovi tiež na Shellke ale to bol brutus som si myslel ze tie kartace zozeru pumicku za ziva ale zas taka krasne umyta este nebola ako tam. V zime vyuzivam aj rucnu umyvarku na oplach a zbezne umytie lebo pri tom humuse na nasich cestach by som musel umyvat kazdy den takze tak. PUME ZDAREEEEEEEEEC MNAU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 7:48 pm    Předmět: Re: mycka Citovat

Smile MYJI JEDINĚ-RUČNĚ Cool
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund