Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Koncovka na výfuk
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Koncovka na výfuk
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
voglicek
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 7.12. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Cheb-Plesná

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 12:52 pm    Předmět: Koncovka na výfuk Citovat

ahoj lidi,chci se zeptat nevite kde můžu sehnat koncovku na výfuk?nechci kupovat celý výfuk,chci jen nasazovací koncuvku,dá se někde sehnat?díky moc,mějte se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

No jsou v podstatě dvě možnosti kde koupit. První je v kamenným obchodě s tuningovými díly někde v místě tvýho bydliště. A ta druhá je jakýkoliv on-line obchod tuningových dílů kdekoli v ČR. Dávali jsme tady na web s Puma Dědkem linky na spousty tuning obchodů, kde si určitě vybereš. Bohužel už si nepamatuji sekci ve který to je, takže se tím budeš muset prokousat, nebo to zadat do vyhledávače. Upozorňuji tě, že o koncovku stejně brzy přijdeš, protože kolega kupoval dvě, a obě mu je ukradli. Pokud ji nepřivaříš na původní koncovku, můžeš s tím na 100% počítat. Mně jednou studenti nabízeli anténní prut na WV v pátek večer v jednom klubu. V sobotu ráno kouknu z okna na auta, a na našem WV opravdu chyběl. Takže jsem vzal telefon a do půl hodiny byl nasazenej zpět na autě a zadarmo. To bylo štěstí, který mít nemusíš s koncovkou. Wink
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
voglicek
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 7.12. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Cheb-Plesná

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

dík ale já právě nemůžu nikde sehnat koncovku o montážním průměru 8cm víš?tak proto se tady ptám,jinak v kamenným obchodu jsem se byl už taky ptát a na netu jsem se taky koukal a pořád nic:(a jinak doufám že mi taky někdo nešlohne antenu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Tak to si vyber koncovku, která se ti fakt líbí a na montážní D nehleď. Odřízni nádstavec na koncovce (nechej tam jen asi 1cm límeček) a uprav si délku originální koncovky z tlumiče. Pak vem CO a přiboduj to tam. Nebo si udělej redukci z tenkostěnné elektrikářské trubky. Možností je spousty. Rozhodně si ale nevybírej podle průměru, ale to co se ti líbí. Exclamation
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund