Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - magnetizer
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
magnetizer
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:57 pm    Předmět: magnetizer Citovat

Ahojte. Obracim se na Vas zkusenejsich v motorech co si myslite o tehle veci:
Kód:
http://www.aukro.cz/item290161614_tvoji_auto_spotrebuje_hodne_paliva_balik_pro.html

Podle mne osobne to vubec nepomuze, ale pisou, ze to snizi spotrebu a tak jako clovek co rad usetri nejake penizky jsem zacal predse uvazovat. Myslite, ze opravdu nejaky magnet muze znizit spotrebu? Dekuji Vsem za reakce.

_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

to je ako keby si steklik (lechtal) ziarovku a smiali by sa v elektrarni Very Happy
Uz len ked si vezmem z akej spotreby vychadzali, ze Fabia SDI ma strednu 7,5l . To asi zabudli radit rychlosti, ved to zere na maximalke asi 6 litrov. Je to narychlo napisana stranka a cakaju kolko ludi sa chyti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 2:05 am    Předmět: Citovat

Zkopírováno z
Kód:
www.dfens-cz.com


Magnety na benzínovou hadičku.

... které jako polarizují molekuly v palivu a ty pak lépe a radostněji shoří. Masivně se prodával na českém trhu magnet Ecoflow. Příčina mého dlouholetého sporu s otcem, který v těchto vynálezech našel zálibu. Je to pro mě nepochopitelné, člověk s mnohaletou praxí v oblasti tribologie a zvyklý řešit zcela praktické problémy s mazáním čehokoli "on the fly" jen tak od oka a většinou správně, věří na takové pitomosti. Benzín není magnetický, jeho molekuly nelze umístěním do magnetického pole polarizovat, a i kdyby, jak to souvisí s jejich "energetickou hodnotou", no prostě takhle ne! Jenže jsou tu argumenty, které ukazují na určitý efekt těchto zařízení. Jednak se prováděly testy, které ukázaly na vliv těchto cajků v rozsahu asi 2%, a také se dějinám jaksi nedaří vypořádat se s tímto vynálezem. Jeho první použití je udáváno u motorů Daimler Benz pro Messerschmitty, kde byl konstatován 2% nárůst doletu. Namítal jsem, že při doletu Me-109 kolem 500km se jednalo asi o 10km letu, a málokterý pilot by byl ochoten pro doložení fungování magnetku riskovat nebezpečné nouzové přistání. Bráním se dalším a dalším důkazům o "účinnosti" magnetíků, zatímco otec je montuje všude možně, naposled na (ocelové) potrubí k plynovému kotli. Také jsem kdysi utratil Kč 1000,- za dvě měření na motorové bzrdě, které ukázaly asi 1% rozdíl ve prospěch omagnetkovaného motoru v maximálním výkonu, 1% je ale obvyklá chyba měření. Rád bych doložil, že magnetické švindle nefungují, ale nemám bohužel čím. Můj nedávný poněkud slaboduchý pokus, kdy jsem navrhoval stimulovat aktivitu mozkových buněk přiložením výkonných neodymových magnetů na čelo a zátylek (tkáň mozku je více magnetická než benzín), byl shledán jako dobrý nápad s poukazem na to, že při onemocnění kloubů se do ortézy také někdy vkládá magnet a je to oficiální lékařská praxe. Až tedy někde uvidíte nové zcela přelomové magnetické brain power klobouky, tak v tom jede naše rodina.

D-FENS rating: Věř a víra tvá tě udzraví.
Typický zákazník: Můj otec.
Alternativní použití: Magnety z odložených fuel savin devices se dají dát dětem na hraní nebo na nástěnku.


Naposledy upravil AndrewN dne pá leden 04, 2008 11:59 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 3:36 am    Předmět: Citovat

ROFLMAO... Very Happy Very Happy Very Happy I kdybych tomu ani trochu nerozuměl, tak mě už odradí způsob, jakým to ten prodávající na Aukru prezentuje (a vůbec mě nezajímá, že to je Polák, měl se postarat o odborný překlad, když už nic) - namátkou:

  • PRICIP ČINNOSTI

  • TO NENÍ LEGRACE – JE TO PROSTĚ FIZYKA !!! (mno, ona by to měla být minimálně z poloviny chemie... nebo snad chemyje?)

  • částečka skládající se z vodíkového atomu a uhlíkového řetězu (opravdu zajímavá sloučenina - není to náhodou diamant? Nebo žeby vitamín C?)

  • Polarizace této částečky je velmi slabá,... (když už, tak polarita, polarizace je něco úplně jiného)

  • použili jsme deset modelů aut s ... různou mocí motoru, (kouzelnou mocí? abrakadabra...)

  • Instrukce pro obsluhu (v český),...

...lol, už dost...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 9:13 am    Předmět: Citovat

Podle mě blbost , podle odborníků pohádka. V dnešní době kdy se výrobci aut snaží o co nejmenší spotřebu a emise by je tohle nenapadlo používat už od série když je to tak převratné? Taky si vemte že podle logického příkladu , méně paliva více výkonu? Mě jde do motoru o dost více benzínu než ostatním a to je konzultováno s odborníkem ( pan Brázdil LSC ) nelze mít stejný výkon se spotřebou 6 litrů. Ale někdo se určitě chytne a peníze jsou u toho pána vydělány a o to mu nejspíš jde. Confused Cool
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy

Ja by som to iste nekupoval. Radšej kúpim za tie peniaze kvalitnejší olej alebo benzín ako takéto somariny.
Ako napísal JACKAL, keby to fungovalo tak výrobcovia áut sa pretekajú kto to namonutje skôr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
majacik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.6. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Banovce nad Bebravou

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 2:15 am    Předmět: Citovat

a co tak si kupit bicykle a dat si zraz bez kvapky benzinu? ruku na srdce mame kocky hrave na benzine nie 1.6 diesel... pre toho kto chce setrit, usetri 20korun na palive a podobnych p*c*v*nach a potom to aj tak preprlatis na opravach, berem ta Roman30 radsej kvalitnejsi olejcek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 11:42 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy To je zasejc vec...ale to uz se tady taky resilo...Ja bych za ty prachy natankoval vpower racing a mozna bych to 1% vykonu navic udelal taky... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund