Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - doplnění klimy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
doplnění klimy Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Matěj napsal:
OT: az si budes kupovat dalsi sprej tak je tam vsechny postrikej a pak rekni: ja jen zkousel jestli to funguje jak ma.. Zaslouzi si to jestli to neuznaj.. Laughing Laughing Laughing


Přesně to mně napadlo, až tam budu kupovat barvu ve spreji, nakloktat, postříkat jim pokladku, říct "v pořádku", zaplatit a jít




cochee napsal:
Podle mě - jestli to opravdu šplouchá, tak by to měli uznat, navíc se to dá zvážit.


No jo, ale když vzal prodavač jiný, tak byl znatelně těžší. To ale doma, když máš jen jeden nemáš šanci zjistit, bo není uvedená váha, ale množství v ml. Po zatřepání to zpěnilo a nebylo slyšet nic a navíc nepamatuju, že by se mi stalo, že bych jakýkoliv sprej vystříkal tak, aby zůstal obsah a nebyl tlak. Vždy mi došel obsah a foukal jen plyn. Asi jsem měl trvat na výměně. Takhle mi řeknou, že to je moje vina (jsem podvodník), protože myslím, že není šance, aby (i když by chtěli být objektivní), aby zjistili, že to bylo kazové, navíc aby poškodili renomé firmy??? Těžko. Vysledek je předem daný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zubro
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Poprad

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

s tym editom som to nepochopil
takze znova
ja som teraz doplnil klimu mali novy stroj mal som tam uz aj malo oleja podla pocitaca na tej masine. Mal som ten isty problem strasny zatuchnuty smrad po vypnuti klimy ako po povodni ve sklepe. Stalo to dost 2000sk. Inak troch to pomohlo ale stale to trochu citit. ako si dopadol ty?
edit:
a inak ten sprej mi tam tlacili tiez myslim ze niekde za pelovym filtrom.
A pricina toho smradu je podla mna niekde inde to ma na svedomi odlucovac vlhkosti alebo nieco podobne. ale neviem ako sa k tomu dostat.
Inak v systeme klimy je aj urcite mnozstvo oleja myslim ze 15gramov. ja som mal uz len 2g takze ten servis klimy nieje pre nic za nic a moze sa kludne stat ze ti klakne lebo sa zadrie kompresor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund