Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - zaseknutie akceleráctora
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
zaseknutie akceleráctora
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 7:44 pm    Předmět: zaseknutie akceleráctora Citovat

Pomooooooooooc dnes som siel prevetrat Pumicku asi 180 km a cestou sa mi par krat stalo ze sa mi zasekol akcelerator, tak tri krat na 4 000 otackach dupol som na pedal a ono to zliezlo ale raz to bolo na 2 100 dupol som na to a zasekol sa na 4 000 tak este raz a zasekol sa na 6 000 az potom po opetovnom pokuse to pomaly zliezlo. Tie zaseknute otacky som si vsimol v neutraly pri radeni a aj to dupanie na plynový pedál som robil samozrejme v neutraly. Poradte mi ako na to stalo sa to prvy krat ale tusim to len tak nechce prestat. Je to len lanko? Alebo nieco vaznejsie? Poradte prosiiiiim neviem co s tym.('Confused')
Dakujeeeeeeeem.
Ozaj ked to cita niekto z vychodneho slovenska tak zhanam dobreho mechanika na rozvody a vodnu pumpu a na celkovu prehliadku dik.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 1:55 am    Předmět: Re: zaseknutie akceleráctora Citovat

Cool Skus promazat pružinu akcelel.mě to taky blblo,sice né tolik,ale promazání pomohlo.Nejlepší,je tuto pružinku vyměnit,ZA NOVOU. Cool
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 5:41 pm    Předmět: Re: zaseknutie akceleráctora Citovat

mozna su blbeeee ale skus mi to prosim popisat detailnejsie ja nie som automechanik aj ked manualne zrucny som ale este som to nerobil dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 7:43 pm    Předmět: Re: zaseknutie akceleráctora Citovat

Cool PSAL JSEM TI PM. Cool
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že lanko s tímá nemá nic spolešnýho, mě to dělalo taky, prvně se občas jakoby zasekl plyn, pak to bylo čím dál častejší, pak už mi vůbec nechtěli slízat otáčky, poklesl výkon,... Řešil jsem to docela dloho, myslím, že to byla špinaví škrtící klapka, možná nějaké kontakty, nebo tak něco. Nakonec jsem zjistil, že to bylo benzínem, tankoval jsem nějakej levnej a myslím, že se tím zasral celej sací sistém. Vyřešit jsem to nestih, protože pak sem udělal bum, ale každopádně koukni na tu škrtící klapku a vzduchovej filtr, jestly není zasranej.
_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Ja tankujem Shell V-power dufam ze ten je dost dobry ale beztak skusim pozriet tu pruzinku a tiez tu klapku diky za radu maj sa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund