Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Zatýkání vody do auta při dešti
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Zatýkání vody do auta při dešti
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:33 am    Předmět: Zatýkání vody do auta při dešti Citovat

Zdar, už u nás asi dva dny prší a mě se dělá v autě pořádná louže. Teče to někde jak jsou pedály, protože mám mokro jenom já. Nevíte někdo kde by to mohlo protékat? Koukal jsem do motoru a nejvíc mokro mám u řidiče u předního skla jak tam vedou dva kabely viz. foto. Please help.


dfds.jpg
 Komentář:
 Velikost:  62.36 kB
 Zobrazeno:  12750 krát

dfds.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hydrovar
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.3. 2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:44 am    Předmět: Citovat

Připojuju se s prosbou o možnou příčinu a řešení. Mám stejný problém, ale u spolujezdce. Poprvé jsem si myslel, že se to tam natahalo na botách (óóó, jak jsem byl naivní, bylo toho několik deci, ale bylo to nejjednodušší vysvětlení), ale teď už je to nepřehlídnutelné, koberec úplně durch.
_________________
1,4 ZETEC SE, r.v. 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:50 am    Předmět: Citovat

podle me zatejka vsude i do bocnich dveri i do kufru a vsiml jsem si ze to pod aute zase vyteče
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 7:21 am    Předmět: Citovat

No jo, ale mě se to tam drží. Když sednu do auta, tak si začvachtám jako na koupáku v děckém bazénu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Hydrovar napsal:
Připojuju se s prosbou o možnou příčinu a řešení. Mám stejný problém, ale u spolujezdce. Poprvé jsem si myslel, že se to tam natahalo na botách (óóó, jak jsem byl naivní, bylo toho několik deci, ale bylo to nejjednodušší vysvětlení), ale teď už je to nepřehlídnutelné, koberec úplně durch.

Cool Jestli máš mokrý kab.filtr,tak bych hledal příčinu zatékání okolo obalu filtu....

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Michal
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

tece to kolem toho svazku kablu, mas to na te fotce, mas to tam asi spatne nacvaknuty. tu kaluz mas uprostred po nohama, ze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

jj přesně uprostřed. myslel jsem si to, proto jsem to fotil nikde jinde by protéct nemělo jak. nejprve jsem myslel, že mi to tam teče nějak spodem, když jdeu, ale to asi ne protože jsem stál delší dobu a když jsem nasedl do auta, tak jsem se mohl koupat. jak to myslíš nacvaklý? nemám to objet silikonem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hydrovar
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.3. 2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

PumaDedek napsal:
Hydrovar napsal:
Připojuju se s prosbou o možnou příčinu a řešení. Mám stejný problém, ale u spolujezdce. Poprvé jsem si myslel, že se to tam natahalo na botách (óóó, jak jsem byl naivní, bylo toho několik deci, ale bylo to nejjednodušší vysvětlení), ale teď už je to nepřehlídnutelné, koberec úplně durch.

Cool Jestli máš mokrý kab.filtr,tak bych hledal příčinu zatékání okolo obalu filtu....


Hm, tak kabinový filtr je dokonale suchý .. tak nevím, buď to teče pod ním, nebo kolem něj, nebo je možný, že by to od těch kabelů před řidičem proteklo až ke spolujezdci a pod řidičem bylo sucho? Confused .. až se naštvu, tak vemu montážní pěnu a zafoukám to od přepážky dál a bude klid Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
1,4 ZETEC SE, r.v. 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 10:31 pm    Předmět: Citovat

Znám moc dobře ten případ vody u řidiče Smile
Voda co teče po předním skle ústí do kanálku co vytéká přímo na tu gumu pro kabely (kabelová průchodka do kabiny) Kdysi jsem tam tahal nějké kabely a po vydatném dešti jsem měl v autě brouzdaliště.
Vzal jsem silikon a je po problému. Ta guma je tam nasazena na takovém malém hrdlu z kterého to poměrně lehce zklouzne, zakže pokud jsi nedělal díru do té průchodky jako já, tak bych hledal příčinu tam. Radím sundat, silikon, nandat zpet, nebo jen pořádně nasadit/domáčknout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 6:08 am    Předmět: Citovat

Díky všem, kouknu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

ja to mněl taky a je to tou gumou radím vyndat a znova nasadit pomohlo to i bez silikonu tak je dobry pro lepší přístup zapnout stěrače a vypnout zapalování tahlo se dostane jinam Wink ps taky je lepší vyndat pojistkovku a cely odtok vyčistit protože at chceme nebo ne dostava se tam bordel a ten ucpe odtok a ta guma je pak jako špunt ve vaně
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund