Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Autosalon Brno - Puma
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Autosalon Brno - Puma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dolynda
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 20.4. 2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 2:07 pm    Předmět: Autosalon Brno - Puma Citovat

Tak jsme byli v Sobotu na Autosalonu v Brně. Byla jsem na něčem takovým poprvý, takže jsem byla docela vyjukaná Wink .. Bylo to skvělý. Sešlo se zde hodně značek a byla tam dost konceptů. Prostě bylo na co koukat Cool .. Venku jsme cestou narazili na tuhle Pumičku Smile. Bohužel nemám fotku motoru, ale zas tak moc se nelišila od klasiky.. Co bylo nepotřebný, šlo ven..
Do auta jsme si samozřejně museli všichni sednout Smile). Na fotkách je zrovna Sajmon.Fenix.
Mohla bych přidat více fotek i ostatních zajímavých aut, ale asi nemá cenu tu zabírat místo Smile, určitě to najdete na Netu.



S4023290.jpg
 Komentář:
 Velikost:  181.33 kB
 Zobrazeno:  8361 krát

S4023290.jpg



S4023288.jpg
 Komentář:
 Velikost:  172.34 kB
 Zobrazeno:  8364 krát

S4023288.jpg



S4023287.jpg
 Komentář:
 Velikost:  165.23 kB
 Zobrazeno:  8364 krát

S4023287.jpg



S4023286.jpg
 Komentář:
 Velikost:  190.87 kB
 Zobrazeno:  8364 krát

S4023286.jpg



_________________
-> já Pumí nemám, ale jezdím s ní Smile. (Sajmon.Fenix)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:27 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JX
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 6.2. 2006
Příspěvky: 113
Bydliště: okres Vyškov

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Ja tam byl v nedeli Smile dobra akce, ja si zase posedel ve Focusu ST Wink

Taky jsem ji okukoval a snazil se zjistit info ohledne kotoucovych brz na zadku a jeste nejaky zajimavosti, ale klucina, co okolo ni pobihal, nic nevedel Sad Ze prej to maji zapujceno jen jako doplnek ke stanku Sad

btw. ta stejna puma byla i na jarnim Renocaru v Brne, ale i tam jsem pochodil podobne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

skoda, ze sme se vsichni nedohodli a nesli tam spolecne. Ja primo na vystavisti pracuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem také navštívil Autosalon 2007 v Brně a samozřejmě na závodní pumu jsem narazil také. Bohužel chlápek, který u ní seděl o autě věděl to, že je to puma. "Závodník", který mi měl sdělit více informací po půlhodinovém čekání nedorazil, takže více informací o motoru jsem se nedozvěděl. Tak jsem ho alespoň vyfotil a obmrknul.

Na první pohled jsem si všimnul: Svody 4-2-1 a upravené sání (ale bez přívodu vzduchu..)

Jinak celkově k Autosalonu: Bohužel i tato výstava, stejně jako všechny ostatní na BVV, v průběhu času upadají. Kde jsou ty časy, kdy byly všechny pavilony plné až po strop, volné plochy k prasknutí a programu, že člověk nevědel, kam se podívat dříve.

Celkem mě mrzí, že nevystavovala Mazda (chtěl jsem si ošahat MPS) a u testovacích jízd chyběl personál (chtěl jsem testnout Type-R). U Peugeotu mi nabídnuli jízdu Kolínskou 1007 a 107 - s autem, který pohání motor od fénu... ne díky. U Fiatu Punto s 1.4 90k.. kdyby tam raději měli 1.4T 150k.. tak na to jsem se také nenechal ukecat. Celkem se mi líbil Citroen C4, kterého jsem i vyzkoušel. Vůbec bych netipoval, že v tom byla 1.6 s výkonem 110 koňských sil. Jen velmi líně se motor vytáčel a o nějakém zrychlování nemůže být vůbec řeč. Když jsem vystoupil, říkal jsem si, že bych to za svou pumičku nevyměnil ... Smile



P1030789.jpg
 Komentář:
Já v závodní pumě
 Velikost:  37.6 kB
 Zobrazeno:  8297 krát

P1030789.jpg



P1030787.jpg
 Komentář:
Závodní puma - detail sání
 Velikost:  30.37 kB
 Zobrazeno:  8297 krát

P1030787.jpg



P1030786.jpg
 Komentář:
Závodní puma - motor
 Velikost:  43.63 kB
 Zobrazeno:  8297 krát

P1030786.jpg



_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

tak ja sem mel to stesti s remem a s tim zavodnikem sme se bavili.. i kdyz Rem teda utekl pak :D

kazdopadne na motor jako takovy sahnuto neni, ale je tam chip, je to cupova puma upravena charouzem. vykon okolo 140hp.

jinak vsimli ste si - predek i zadek udelane brzdy .. ve predu drazkouvane z mondea a vzadu nejake malicke ale taky kotouce.. zavodnik bohuzel o predelani nevedel nic protoze on ji nevytvarel..

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund