Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Koupě Pumy v ČR
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Koupě Pumy v ČR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:57 am    Předmět: Koupě Pumy v ČR Citovat

Zdravím, nějákou dobu již navštěvuju Váš server a příští týden se chystám Pumu koupit. Chtěl jsem se Vás zeptat jestli máte nějáké negativní zkušenosti s konkrétními prodejci. Mám na mysli např. VIPCARS Tomáš Horáček v Ústí nad Labem. V současné době nabízí asi 5 Pum, všechny se serviskou, tak si říkám, jestli to nebude nějáký podvodník. Jinak ty jeho auta vypadají aspoň podle fotek solidně.

Chystám se koupit 1.4ku, ale není to podmínkou. Chci sériovku pokud možno s co nejméně úpravami. Cenová relace zhruba do 120 tisíc. Ale to je opravdu strop za extra hezký kousek. Nedívali jste se někdo z Vás v poslední době na nějáké Pumy v bazaru? Pokud jste viděli nějákou slušnou co nebyla po velké ráně, tak mi sem napište. Jinak chci pokud možno servisní knížku nebo aspoň fakturami doložený servis, podmínkou je klima, ale tu mají asi všechny Pumy a v minulosti nehavarovaný vůz. Ťukanec by mi nevadil. Díky za každý Váš ohlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Drago
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.7. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

V tom bazaru jsem byl, kdyz jsem shanel pumu a mel tam jednu se servisni knizkou coz mi prijde docela divny, podle me to o nicem nevypovida. Proste jde o kus, projet, prohlidnout, ale doporucuju ti 1,7 .

Jinak nakonec jsem ji tam nevzal protoze byla celkem rezava mela spatny lozisko a byla to opravovana boracka, ale ktera neni ze jo Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

A deklaroval ji jako nebouranou? No té koroze se taky docela bojím. Měl jsem Fiestu 98 a tohleto z hlediska koroze bude úplně to samé.
Jinak 1.4 ku chci proto, že je to jednodušší motor a já to auto nechci jako sporťák, ale spíš na normální ježdění. Pumu beru jen proto, protože se mi vzhledově líbí. 1.7 bude i o dost víc žrát, ne? Beru všechno při normálním stylu jízdy. Když pojedu sportovněji tak je mi vcelku jedno kolik to žere.

mod.edit: nequotuj predchozi prispevek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

ja mam auto od vipcars. jel sem do usti pres celou republiku z brna. auto sem si odvez, aniz bych mu tam nechal korunu. Ve smlouve sme meli, ze si ji necham 14 dni, skocim si s ni do servisu, necham vyridit cebii, atd... a pokud budu spokojenej, tak mu po 14 dnech poslu prachy. Prachy sem mu poslal... S autem sem byl spokojenej. Sice jsem ted dal 30 000 za generalku motoru, ale to byla asi moje chyba, ze jsem si nehlidal olej v motoru.

Kazdopadne hned po koupi vymen rozvody, olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

Jako hladinu oleje na měrce,jo? Jo a jak je to se spotřebou oleje u Pum. 1.7 a 1.4?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

AndrewN napsal:
Jinak 1.4 ku chci proto, že je to jednodušší motor a já to auto nechci jako sporťák, ale spíš na normální ježdění. Pumu beru jen proto, protože se mi vzhledově líbí. 1.7 bude i o dost víc žrát, ne? Beru všechno při normálním stylu jízdy. Když pojedu sportovněji tak je mi vcelku jedno kolik to žere.


Jestli se pletu, tak mě někdo opravte.

1) Na povinném ručení neušetříš, protože 1.4 i 1.7 jsou ve stejné kategorii.
2) 1.7 o tolik víc nežere, moje jede i za 6 l/100km, ale je to utrpení
3) Při předjíždění se těch pár (30?) koní navíc vždycky hodí Smile
4) Mám pocit, že základ motoru je stejný, ale to si opravdu nejsem jist
5) Elton má všechno Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

Jo mělo by to mít stejný blok motoru. 1.4ka má tu výhodu, že není "až tolik moderní" tzn. méně čidel atd. Ale já 1.7 nezavrhuju. Je to tak 50:50. Rozhodnu se podle konkrétního stavu. Za 120 by se měla dát sehnat slušná Puma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 1:12 am    Předmět: Citovat

urcite 1.7. Ani nevis jak vzdycky lituju, ze mam 1.4ku Sad Kdyz vezes jeste jednoho cloveka tak do kopce nepredjedes staryho olcita Sad I s 1.7 muzes jezdit slusne a pri predjizdeni si vzdycky vzpomenes nato, jak sme Ti radili, abys sel do 1.7ky. At uz si koupis 1.4ku nebo 1.7ku Smile Budes vzpominat ve zlym nebo dobrym.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

pokud nechceš moc lítat po ČR, smiř se s tím, že koupíš bouranou.. už jsem nějakou tu pumu rozebral a někdy i složil.. Smile a tak zhruba vím co a jak.. podle mě je lepší koupit za málo peněz takovou o které víš, že ji budeš opravovat a dolaďovat.. teď jsem narazil u nás Boleslavi na červenou 1.4 r.v. 2000, kterou někdo opravoval a dost narychlo, takže je to všechno krásně vidět.. s cenou se už dostal pod 100 tis a ještě bych na majitelku zatlačil a dostal bych to na nějakých 80 tis.. pak vezmeš nějakých 20 -30 tis a uděláš si to po svém - v tom mohu být nápomocen - a auto bude ok.. podívej se na www.tipcars.cz tam je jen jedna 1.4 rv 2000 červená pod 100 tis.. www.autohejtman.cz tam ji taky najdeš.. pokud chceš vědět víc, volej mě 603 167 331..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Není tu někdo z Tachovska? V Plané u Mariánských Lázní v bazaru Magic-car je zelená Puma 1.7, rok 1997, najeto 146900km za 115000kč. Podle prodejce je nehavarovaná a měla by být ve slušném stavu. I jednání s ním po telefonu mi přišlo solidní. Bohužel já to mám 520 km daleko Crying or Very sad Nebyl jste se na ni někdo z vás v poslední době podívat? Že byste mi řekli, jestli na ní byly patrné nějáké stopy po havárii, abych ji mohl vyřadit z výběru a ušetřit si cestu? Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
AndrewN
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Tak už jsem štastným majitelem. Nakonec vyhrála 1.7 a jsem docela spokojený, nečekal jsem, že to tolik jede Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

tak hnedka fotky hod do profilu a nejake to info.. :)

jo a kdyz je vyreseno tak LOCK ;)

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund