 | Informace o uživateli - JX |  |
| Informace o vozu |
| Rok výroby: |
1999 |
Motor: |
1.7 VCT |
| Výkon: |
125 HP |
Barva: |
amparo blue |
| Spotřeba: |
8.5 l/100km |
Vlastním od: |
25.3.2006 |
| |
| Výbava: |
klasika - ABS, ASR, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek + vyhřívání, airbag řidiče + spolujezdce, dálkově ovládané centrální zamykání, posilovač řízení, sedadla a tapec Recaro kůže |
| Audio systém: |
autoradio Pioneer DEH-3400UB, repro-přední Pioneer, zadní Alpine |
| Úpravy: |
koncový tlumič výfuku Ulter Sport, kuželový vzduchový filtr, brzdové kotouče Brembo MAX, destičky Ferodo DS2500, stavitelný podvozek Weitec Hicon GTN, xenony 5000K, budík Brown Cover - teplota oleje, 3-bodové pásy OMP a další maličkosti... |
| Plánované úpravy: |
Nic zásadního v dohlednu...
2.3.2016 prodáno. |
|
| Fotogalerie |
|
|
| Obrázek postavičky |
Vše o uživateli JX |
 Puma Driver |
| Registrace: |
6.2. 2006 |
| Příspěvků: |
113 [0.22% ze všech příspěvků / 0.01 příspěvků za den] Hledat všechny příspěvky od uživatele JX |
| Bydliště: |
okres Vyškov |
| WWW: |
|
| Povolání: |
mám :) |
| Zájmy: |
Puma, pc, hudba, holky, sport |
|
| Kontakt JX |
| E-mailová adresa: |
 |
| Soukromá zpráva: |
 |
| MSN Messenger: |
|
| Yahoo Messenger: |
|
| AOL Instant Messenger: |
|
| ICQ: |
 |
|
|