Autor Zpráva
Ace
PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 2:57 pm    Předmět:

Ahoj,rok se s rokem sešel a vypadá to,že zas pojedu zkusit štěstí na vysokomýtský okruh. Tentokráte už s lépe připraveným vozem. Ford to sice nebude,ale doufám,že se aspoň pěkně svezu a uvolním trochu toho adrenalinu. Takže pokud máte někdo chuť a zájem, uvidíme se v Mýtě v neděli 15. 10. 2017.
Ace
PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 9:04 pm    Předmět:

hezky si to vystihl Johniku... Very Happy
A ty nebuď takový hnidopich...ženo má Laughing
Johnik
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 9:03 pm    Předmět:

janicka napsal:
Aci-jakej kamarad???? ŠVAGR TVUJ TO JE Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy
Kamarád, když se to hodí. Švagr, když se to nehodí.
janicka
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 2:07 pm    Předmět:

Aci-jakej kamarad???? ŠVAGR TVUJ TO JE Very Happy
terminy dalsich zavodu od RTC Chrudim jsou
18.3.2017 Vysoké Mýto
22.4.2017 XI. Chrudimský Rallye Sprint
Ace
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 1:43 pm    Předmět:

Nj, nechtělo, ale že si to uměla načasovat...
Jinak další závod, pokud to nějak půjde, bych měl jet až příští rok na jaře, začíná se v březnu.
Přes zimu snad vychytáme nějaké ty muchy a snad budou prostředky jet další závody.
Johnik
PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 12:25 pm    Předmět:

Prostě se jí nechtělo. Jinak pěkné čtení. Kdy bude další závod?
Ace
PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 8:56 pm    Předmět:

Přátelé, kamarádi, je to za náma..Smile
Když to shrnu do pár vět - v 6:00 h ráno vyrážím a cestou se připojuje i kamarád Honza se závodní Alfou. V 6:30 h jsme na místě, už je tu pár dalších nedočkavců, aspoň v tom nejsme sami Smile Je tma, lehce mokro, skládáme auta z podvalů. U mé fiesty se objevuje první problém, zaseklá zadní brzda (buben). Po sundání kola zjišťujeme, že to chce porádně mlácnout to bubnu a doufat, že to povolí. Bohužel kamarád i já máme jen malé kladívko a tak mlátíme a ne a ne povolit. Běháme tedy kolem ostatních závodníků, jestli nemají větší bum bum (jak by řekl můj synek), ale nikdo nic. Až od pořadatele půjčuju pořádnou palici a jedním silným úderem brzda povoluje. Opět se pravidlo, že když to nejde silou, jde to ještě větší, potvrzuje Sad
Doladíme poslední detaily a vyrážíme na treninkové jízdy. Honza vyjel o něco dřív a drandí. Já se dostal na řadu a ejhle stop. Na trati v první zatáčce po jednom autě zbyla nějaká tekutina (olej či chladící směs - asi jí měl hodně, tak bryndal). Takže vyrážím za půl hodiny po ošetření tratě. Vše jde dobře, fišta jede. Po asi pátém kole ukončují tréninky. Zajíždím do depa. Zastavuji a najednou je konec. Rožne se kontrolka oleje. Vypínám motor. Zkoušíme zjistit, čím to. Oleje je dost. Jenže se nejspíš ucpalo sítko a nesaje olej. Nakládám tedy fištu na podval a jsem smutný.
Najednou přichází nová naděje. Sice nepojedu fiestou, ale alespoň se svezu. Honza mi nabízí, že můžu jet Alfou. Půjdu do silnější kategorie (ST1400),ale s radostí přijímám. Ještě že se najdou bezva lidi, co pomůžou. Mezitím už je na místě i Janička a náš malý Romík, kteří jdou požádát o změnu ve startovní listině. Pořadatel má pochopení a já můžu vyrazit.
S alfou jsem se hned zžil a jízda jedna radost. Smile Po prvních 3 odjetých RZ nastává pauza a čučíme na výsledky. Časy máme s Honzou podobné, ne-li téměř shodné. Po obědě nechce alfa startovat. Po pár pokusech chytá, Honza zjišťuje, že to bude asi startovacím tlačítkem. Takže auto vypínáme jen vyjímečně. Teď už to valí. Jednu RZ střídá další, vše jde pěkně. No a je tu konec. Čekáme na výsledky. Světe div se, na dalších 3 RZ porážím Honzu o téměř 2 sekundy v každé RZ. Na bednu to sice není, ale končíme těsně pod stupni vítězů.
Nakonec to bylo super a jsem moc rád, že jsem mohl jet a užít si to. A ještě jednou díky Honzovi, že mi takhle pomohl. A taky díky Mozolovi za půjčení kol.
Jinak fišta večer sjela z podvalu jako by nic. Oko nesvítilo....
Ace
PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 9:11 pm    Předmět: Okruhový závod Vysoké Mýto 16.10. 2016

Tak co, přidá se někdo a taky pojede?
Já jeduuu.... Smile

Startovné 1900 kč, 6x RZ po 2 okruzích. Stačí pouze helma.

Víc info na rallyechrudim.cz

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group